1.-4.klašu kori piedalās trešajos dziedāšanas svētkos

IMG_9096

24. maija pēcpusdienu un vakaru vidusskolas 1.-4. klašu kora un ansambļa dziedātāji pavadīja Grundzālē mūsu novada sākumskolēnu sadziedāšanās pasākumā. Rūpīgais darbs visa mācību gada garumā, burvīgie laikapstākļi, bērnu un skolotāju prieks par kopābūšanu – šis sajūtas iekrita katrā sirsniņā! Paldies par muzikālo baudījumu jāsaka mūsu skolas mūzikas skolotājām Evai Uldriķei, Dacei Rudzītei, koncertmeistarēm Ingunai Balodei un Ingai Strazdiņai, katram mazajam dziedātājam un viņa ģimenei, Andrim Vilkastam un viņa mūzikas grupai, kurā blakus tētim muzicēja arī 4. klases skolēns Kristians. Mūsu skolas skolotājām Ritai Rozītei un Līgai Osmai paldies par vakara vadīšanu. Pārsteigumu skatītājiem sagādāja koncerta viesis – dziesmas “1836” autors un dziedātājs Lauris Valters.
Mēs visi kopā ticam, ka kora dziedāšanas tradīcijas dzīvos, jo arī sākumskolas vecuma bērni būs tie, kuri nesīs dziedātprieku uz nākamajiem skolēnu dziesmu svētkiem!
Skanīgu vasaru!

Inese Raiskuma