12.b klases skolniece piedalās stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”

Bioekonomika_LVM3-770×433

Lai vairotu izpratni par meža resursu augošo lomu vides problēmu risināšanā, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) sadarbībā ar biedrību “Zaļās mājas”, AS “Latvijas Finieris” un Valsts izglītības satura centru aicina vidusskolēnus piedalīties stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”. Trīs kārtās jaunieši iepazīs, pētīs dabā un risinās jautājumus, kuri skar inovatīvo bioekonomikas jomu. Stipendiju fonds 2018. gadā – 1700 eiro!

Konkursa 1. kārtā jauniešiem  līdz 31. janvārim bija jārada plakāts par tēmu “Kas ir bioekonomika?”.

1.kārtā piedalījās vairāk nekā 100 jaunieši. Žūrija izvērtēja iesūtītos darbus un uz 2.kārtu „Izpēti dabā!” deva iespēju piedalīties 38 labāko darbu autoriem. Konkursa 2. kārtā tika uzaicināta piedalīties arī Smiltenes vidusskolas 12.b klases skolniece Kristīne Ķikute. Lai veicas!

2.kārta notiks 23.02. kurā jauniešiem būs iespēja paplašināt savu redzesloku, dodoties  ekspedīcijā uz LVM apsaimniekotajiem mežiem un AS “Latvijas Finieris” rūpnīcām kopā ar nozares ekspertiem. Uzkrātās zināšanas un jaunie iespaidi noderēs video vēstījuma izveidē ANO Starptautiskajā Meža dienā, kam būs izšķirošana loma stipendijas ieguvē “LVM Bioekonomikas skolā”.