12.klašu absolventi saņem Smiltenes novada domes un mecenātes Annas Zadiņas prēmijas

Agnis_foto_001

Smiltenē nu jau tradicionāli mācībās labākie 12.klašu absolventi saņem novada domes naudas balvas, kā arī mecenātes Annas Zadiņas prēmiju.
Annas Zadiņas prēmiju, kas tiek piešķirta absolventam ar augstāko vidējo vērtējumu atestātā, šogad saņem Laura Savicka.
Smiltenes novada prēmijas savukārt tiek piešķirtas par ļoti labām, teicamām vai izcilām sekmēm mācību darbā. Svinīgā gaisotnē – 12.klašu izlaidumā – prēmijas 143 eiro apmērā saņēma 15 mūsu skolas absolventi.
Naudas balvu saņēmēji tiek izvēlēti konkursa kārtībā, ņemot vērā vairākus kritērijus: 12. klases mācību gada vidējais vērtējums ir astoņas balles vai augstāk; atestāta sekmju vērtējumā nav atzīmju, kas zemākas par 6 ballēm; nav fiksēti skolas iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumi; skolēns mācību laikā ir piedalījies reģiona, valsts vai starptautiska mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, projektu vai pētniecisko darbu konkursos vai sporta sacensībās.
Šajā mācību gadā prēmijas saņem Laura Savicka (vidējais vērtējums 9,58 balles),  Elīna Lanka (9,05 balles),  Annija Cunska (9,31 balles), Dita Trijēce (8,9 balles), Anete Trijēce (8,8 balles), Sandra Jaundžeikare (8,8 balles), Nelda Neilande (8,7 balles),  Lauma Kalnkambere (8,62 balles), Agnese Kauškale (8,6 balles), Krista Ķelpa (8,5 balles),  Elīza Žūkure (8,33), Linards Ozols (8,3 balles),  Laura Dauka (8,24 balles), Alise Bebrīte (8 balles), Dženeta Spolīte (8 balles).
Lepojamies ar mūsu skolēnu mācību sasniegumiem! Turpināsim strādāt, lai arī nākamajā mācību gadā skolēni saņemtu prēmijas, kas ir ne tikai atzinība un prieks par paveikto, bet arī atbalsts, beidzot skolu un plānojot iestāšanos kādā no Latvijas augstskolām.