Absolventiem iespēja iegūt 500 eiro stipendiju

2

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un VAS “Latvijas Loto” kopā īsteno unikālu projektu – lielo Simtgades loteriju. Tās mērķis ir iegūt līdzekļus stipendiju atbalsta programmai labākajam ikvienas Latvijas vidējās izglītības iestādes absolventam.
Stipendiju 500 eiro apmērā jau šī mācību gada beigās saņems arī Smiltenes vidusskolas izlaiduma klašu viens labākais skolēns. Stipendiju piešķirs 2017./2018. un 2018./2019. mācību gada absolventiem. Pamatkritērijs būs mācību sasniegumi (vidējā atzīme), bet tiks ņemti vērā arī olimpiāžu rezultāti, pētnieciskais darbs, sabiedriskā aktivitāte, mākslinieciskā pašdarbība (vismaz 2 gadus), sporta sasniegumi, radošā darbība, ieguldījums skolas attīstībā u.c.