Ar programmas “Erasmus+” finansētā projekta “Dažāda pieredze, vienota nākotne” atbalstu, jaunieši nostiprina izpratni par toleranci

23551120_384533178671345_360730515323802609_o

Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” finansētā projekta “Dažāda pieredze, vienota nākotne” ietvaros 2017.gada novembrī skolas pārstāvji devās uz Krefeld pilsētu Vācijā, lai iesaistītos starptautiskā mobilitātē, kuras temats saistāms ar izpratnes veidošanu par jēdzienu ‘tolerance’. Kopā ar jauniešiem no Vācijas, Somijas un Dānijas mūsu skolas skolēni Edmunds, Rūdis un Kristīne skolotāju pavadībā devās šajā ceļojumā, kura laikā gan iepazina citus vienaudžus, gan viesojās vienā no Vācijas skolām, iesaistījās kopīgās aktivitātēs, lai rezultātā taptu leļļu teātra izrāde. Gaidām aprīli, kad skolēni no šīm valstīm, kā arī Polijas, viesosies pie mums, Smiltenē!