Erudīcijas konkursā satiekas 7. klases

IMG_7908

19.oktobra pēcpusdienā  notika mūsu skolas 7. klašu erudīcijas konkurss „Kulturālais erudīts”. Klašu komandas pārbaudīja savu erudīciju daudzveidīgos un vispusīgi sagatavotos jautājumos gan literatūrā, gan vēsturē, gan vides jomā, gan kultūras dzīves aktualitātēs. Konkurss noritēja spraigi, un katrs tā uzdevums prasīja ne tikai precizitāti zināšanās par doto jautājumu, bet arī spēju koncentrēties noteiktā laikā. Tikpat nozīmīga bija arī skolēnu prasme sadarboties komandā un vienoties par pareizo atbildi. Var droši apgalvot – konkursa saturs veidoja vispusīgi visu tā dalībnieku lietpratību gan mācību jomā, gan arī spējā būt radošam. Labāko sniegumu ik palaikam demonstrēja katra klase. Konkursa gaisotne valdīja līdz pat tā noslēgumam, kad 8.c klases skolēnu žūrija apkopoja komandu rezultātus. Sīvā cīņā papildus kārtā vēl uz diviem jautājumiem atbildēja 7.c un 7.d klase. Pirmo vietu ieguva 7.d klase.

Paldies konkursa sagatavošanā un organizēšanā visiem iesaistītajiem skolotājiem, skolēniem, klašu audzinātājām. Tas patiešām bija komandas darbs.

Jana Vīksna, latviešu valodas un literatūras skolotāja