Gūst jaunas ierosmes Ziemassvētku gaidīšanas laikam

e1

27.novembrī Smiltenes vidusskolas skolēni, kuri aktīvi iesaistījušies dažādās sabiedriskajās aktivitātēs un ar savu darbu palīdzējuši vidusskolas vārdam izskanēt tuvākā un tālākā apkārtnē, kopā ar skolotājām Ilvu Dūmiņu un Ingu Deigeli devās mācību ekskursijā, lai gūtu jaunas ierosmes Ziemassvētku gaidīšanas laikam.

Skolēni viesojās uzņēmumos, kuru piedāvājums īpašs ar individuālu dizainu un izejmateriāliem, kas ir dabiski un videi draudzīgi.

Vispirms visi devās uz mākslinieka Jāņa Roņa izloloto Piebalgas Porcelāna Fabriku, kur katrs izgatavoja mazu porcelānu figūriņu veiksmei. Tālāk ceļš aizveda uz ģimenes uzņēmumu “Gardenia Eco” Vecpiebalgā, kur skolēni aktīvi iesaistījās sveču liešanas meistardarbnīcā. Pēc tam visi kopā ar uzņēmuma “Madonas Karameles” darbiniekiem gatavoja karameles un devās uz Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumu, kur adventes vainagu meistardarbnīcā uzpina sev skaistus adventes vainagus.

Skolēnu mācību ekskursijā redzētais apliecina, ka svētkus var sagaidīt radoši un skaisti, izmantojot dabiskus un videi draudzīgus izejmateriālus, izbaudot laiku kopā ar saviem mīļajiem. Apstāsimies nebeidzamajā skrējienā un dārgāko, kas mums dots, veltīsim viens otram, nevis dzenoties pakaļ apšaubāmas kvalitātes masveida produkcijai!

Lai visiem gaišs un skaists Ziemassvētku gaidīšanas laiks!