Ja vēlies kļūt par skaļās lasīšanas čempionu…

Mācies piektajā/sestajā klasē? Tev patīk lasīt un gribi piedalīties skaļās lasīšanas konkursā? Izvēlies interesantu, skaļai lasīšanai piemērotu daiļdarbu un līdz nākamā semestra sākumam piesakies pie savas latviešu valodas un literatūras skolotājas skaļās lasīšanas konkursa skolas atlasei! Brīvlaikā vari atsaukt atmiņā kādu labu, jau lasītu d..

Ancei Natai Pilsniburei – atzinība!

1.decembrī Smiltenes vidusskolas 9.b klases skolniece Ance Nata Pilsnibure saņēma atzinību par filozofiskām pārdomām Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas 14. konkursā. Radošajās sacensībās piedalījās 158 skolēni no visas Latvijas un pamatskolu grupā Ance Nata bija viena no 37 skolēniem – interesantāko un oriģinālāko darbu autoriem, kuri saņēma..

Viktorīna “Latvijas dabas dārgumi 2018” 1. – 4. klasēm

Kā svarīgu uzdevumu patriotu mēnesī līdzās Latvijas vēsturei aktualizējām Latvijas dabas vērtības. Svarīgi bija dot informāciju uzskatāmā, skolēniem pieejamā vietā. Tika izveidota “stāvgrāmata*” bibliotēkas stiklotajā sienā – krāsainu attēlu un aprakstu galerija no 7 objektiem,  kurus Latvijas dabas fonds izvirzījis par  2018. gada nomi..

5.-8.klašu skolēni sacenšas erudīcijā

21.novembrī Smiltenes vidusskolā norisinājās pirmā “Erudītu Elites” nodarbība 5. – 8. klasēm. Nodarbībā tika piedāvāti 6 uzdevumi, ko sagatavoja 11.b klases skolēni Kaspars Pakulis un Airita Rubina, kā arī skolas absolvente Kristīne Ķikute. Pirmās nodarbības tēma – Latvija. Jaunie erudīti tika vērtēti divās klašu grupās: 5.-6.klas..

Skolas ekopadome izsludina konkursu

Sākušās Ekoskolu Rīcības dienas. Rīcības dienas ir laba iespēja uzsākt vienu  no Ekoskolas galvenajiem uzdevumiem- sabiedrības iesaistīšanu un izglītošanu. Kopā vieglāk, tādēļ Smiltenes vidusskolā no 29.oktobra līdz 4. novembrim, vienlaicīgi visā Latvijā, vienas nedēļas laikā notiek Ekoskolu Rīcības dienas. Kopīgā tēma:    „Nē  vienreiz lieto..

Īpašā konkursā aicina vidusskolēnus pētīt Latvijas vēsturi

Lai veicinātu jauniešu interesi un izpratni par Latvijas vēstures līkločiem, Eiropas Parlamenta deputāte Prof. Inese Vaidere jau otro reizi izsludina konkursu 10.-12. klašu skolēniem – „100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki”. Konkursa mērķis ir apzināt un apkopot stāstus, kas atklātu skolēnu dzimto vietu vēl neatklāto vēsturi. ..

Sākusies Vidzemes JĢS jaunā sezona

Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolas 21.sezona sākās 22.septembrī. Pirmās nodarbības tēma bija “Latvijai – 100”. Nodarbības uzdevumi bija gan par lielajiem valsts svētkiem, gan par mūsu valsti gadsimta griezumā. Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas žūrija  veikusi vairākas izmaiņas – vidusskolas klašu grupu apvienošanu vienā (10. ..

Projekts “Pāvests Francisks Latvijā. Katoļi tev līdzās”

Varētu šķist, ka interneta laikmetā par pasaules vislielāko kristīgo konfesiju — Romas katoļu Baznīcu — var uzzināt visu. Patiešām — daudzko var. Tomēr uzzināt pilnīgi visu nav iespējams nedz par šodienas 1,3 miljardiem katoļu, nedz par viņu priekšgājēju gadsimtiem garo vēsturi. Pie tam — zināšanas par reliģiju nav viens un tas pats, kas šo r..

Noslēdzies konkurss “Iepazīsti putnu pasauli!”

Konkursa “Iepazīsti putnu pasauli!” noslēguma pasākums notika 14. jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes “Meža mājā” Ķemeros. Konkursā kopā piedalījās 124 dalībnieki, bet uz uzvarētāju apbalvošanas pasākumu tika aicināti 20 labākie ar savām ģimenēm un skolotājiem. Smiltenes vidusskolas skolēni Katrīna Rozīte, Arno Eglītis un Estere Stūre saņēma ..