Par izciliem panākumiem mācībās – “Carnival Youth” koncerts

Maijā, kad mācību gads strauji tuvojas noslēgumam, Smiltenes vidusskolā uz kopīgu pasākumu aicina tos skolēnus, viņu vecākus un skolotājus, kuri pelnījuši īpašu paldies. Skolas audzēkņi šogad ar labiem panākumiem piedalījušies piecpadsmit valsts mācību olimpiādēs, četrās reģionālajās mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos, kā arī – deviņpa..

“Esi zinošs, radošs, atjautīgs!”

11.aprīlī Smiltenes vidusskolā notika konkurss Smiltenes novada skolu astoto klašu skolēniem krievu valodā “Esi zinošs, radošs, atjautīgs!” Savstarpēji sacentās Palsmanes pamatskolas, Grundzāles pamatskolas un četras Smiltenes vidusskolas astoto klašu komandas. Konkursu, kas Smiltenes vidusskolā jau kļuvis par tradīciju, organizē ar mērķi – u..

Laimtūre

Līdz 08.04.19 ir iespēja pieteikties konkursam “Aizved klasi ekskursijā”, kurā var piedalīties visi Latvijas 1.- 12. klašu kolektīvi. Konkursa uzdevums:  Konkursa dalībnieku uzdevums ir izveidot radošu darbu, tēma “Nākotnes ceļojums”, kurā būtu interesantā veidā atspoguļots kāds fantāziju ceļojums tuvākā vai tālākā nāk..

VBTAI rīko eseju konkurss skolēniem “Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem”

  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu skolēniem “Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem”. Konkursa gaitā skolēniem un profesionālo skolu audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja formulēt un izteikt savas domas, idejas un pārdomas, ko viņi vēlētos paust saviem vecākiem, taču dažādu iemeslu dēļ tas nav izdevies vai nav ..

Konkursā “Mana zeme skaistā” – 1.vieta Latvijā

Smiltenes vidusskolas 4.c klases skolnieces Emīlija Šaumberga un Alise Zariņa Latvijas simtgades skolu jaunatnes konkursa “Mana zeme skaistā” ceturto klašu grupā izcīnījušas pirmo vietu Latvijā! Konkurss “Mana skaistā zeme” organizēts ar mērķi – stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdien..

Ja vēlies kļūt par skaļās lasīšanas čempionu…

Mācies piektajā/sestajā klasē? Tev patīk lasīt un gribi piedalīties skaļās lasīšanas konkursā? Izvēlies interesantu, skaļai lasīšanai piemērotu daiļdarbu un līdz nākamā semestra sākumam piesakies pie savas latviešu valodas un literatūras skolotājas skaļās lasīšanas konkursa skolas atlasei! Brīvlaikā vari atsaukt atmiņā kādu labu, jau lasītu d..

Ancei Natai Pilsniburei – atzinība!

1.decembrī Smiltenes vidusskolas 9.b klases skolniece Ance Nata Pilsnibure saņēma atzinību par filozofiskām pārdomām Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas 14. konkursā. Radošajās sacensībās piedalījās 158 skolēni no visas Latvijas un pamatskolu grupā Ance Nata bija viena no 37 skolēniem – interesantāko un oriģinālāko darbu autoriem, kuri saņēma..

Viktorīna “Latvijas dabas dārgumi 2018” 1. – 4. klasēm

Kā svarīgu uzdevumu patriotu mēnesī līdzās Latvijas vēsturei aktualizējām Latvijas dabas vērtības. Svarīgi bija dot informāciju uzskatāmā, skolēniem pieejamā vietā. Tika izveidota “stāvgrāmata*” bibliotēkas stiklotajā sienā – krāsainu attēlu un aprakstu galerija no 7 objektiem,  kurus Latvijas dabas fonds izvirzījis par  2018. gada nomi..

5.-8.klašu skolēni sacenšas erudīcijā

21.novembrī Smiltenes vidusskolā norisinājās pirmā “Erudītu Elites” nodarbība 5. – 8. klasēm. Nodarbībā tika piedāvāti 6 uzdevumi, ko sagatavoja 11.b klases skolēni Kaspars Pakulis un Airita Rubina, kā arī skolas absolvente Kristīne Ķikute. Pirmās nodarbības tēma – Latvija. Jaunie erudīti tika vērtēti divās klašu grupās: 5.-6.klas..