Rezultāti
2023./2024.m.g. mācību priekšmetu olimpiāžu rezultāti
Mācību priekšmets | Klase | Vārds Uzvārds | Līmenis | Pedagogs | Sasniegums |
---|---|---|---|---|---|
Ķīmija | 10. | Justīne Būce | Valsts olimpiādes 2. posms | J. Celmiņš | 2.vieta |
Ķīmija | 10. | Elīna Kalēja | Valsts olimpiādes 2. posms | J. Celmiņš | 3.vieta |
Angļu valoda | 4. c | Marta Cīrule | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Zariņa | 1.vieta |
Angļu valoda | 4.b | Jēkabs Cukurs | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Zariņa | 2.vieta |
Angļu valoda | 5.b | Estere Bezdelīga | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | 3.vieta |
Angļu valoda | 5.c | Terēze Šaumberga | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | 3.vieta |
Angļu valoda | 5.d | Niks Vaļulis | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Zariņa | 2.vieta |
Angļu valoda | 6.a | Hugo Pakalns | Valsts olimpiādes 2. posms | A. Sorokina | atzinība |
Angļu valoda | 7.c | Eduards Vilkasts | Valsts olimpiādes 2. posms | G. Upeniece | 2.vieta |
Angļu valoda | 8.a | Marta Alksne | Valsts olimpiādes 2. posms | E. Babra | 1.vieta |
Angļu valoda | 8.c | Lelde Logina | Valsts olimpiādes 2. posms | A. Sorokina | 2.vieta |
Angļu valoda | 9.a | Dārta Balode | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | 1.vieta |
Angļu valoda | 9.b | Intars Beļakovs | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | 2.vieta |
Angļu valoda | 9.b | Megija Dzene | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | atzinība |
Angļu valoda | 11. | Kurts Apsītis | Valsts olimpiādes 2. posms | S. Cīrule | 3.vieta |
Angļu valoda | 12. | Lienīte Daibe | Valsts olimpiādes 2. posms | G. Upeniece | 2.vieta |
Angļu valoda | 12. | Kate Kadiķe | Valsts olimpiādes 2. posms | G. Upeniece | atzinība |
Angļu valoda | 12. | Kārlis Ots | Valsts olimpiādes 2. posms | G. Upeniece | 1.vieta |
Krievu valoda | 9.d | Sindija Elizabete Kaniševska | Valsts olimpiādes 2. posms | T. Vovere | atzinība |
Krievu valoda | 9.a | Kristers Griškevičs | Valsts olimpiādes 2. posms | T. Vovere | 3.vieta |
Krievu valoda | 8.d | Daira Hula | Valsts olimpiādes 2. posms | I. Āboliņa | 3.vieta |
Krievu valoda | 12. | Lienīte Daibe | Valsts olimpiādes 2. posms | Ā. Veitmane | atzinība |
Krievu valoda | 12. | Karīna Valere | Valsts olimpiādes 2. posms | Ā. Veitmane | 1.vieta |
Krievu valoda | 12. | Karīna Valere | Valsts olimpiādes III posmā | Ā. Veitmane | atzinība |
Bioloģija | 9.d | Pauls Grabovskis | Valsts olimpiādes 2. posms, uzaicināts uz valsts olimpiādes 3. posmu | I. Zariņa | 1.vieta |
Bioloģija | 9.b | Megija Dzene | Valsts olimpiādes 2. posms | I. Zariņa | 2.vieta |
Bioloģija | 9.b | Arno Eglītis | Valsts olimpiādes 2. posms | I. Zariņa | atzinība |
Bioloģija | 10. | Justīne Būce | Valsts olimpiādes 2. posms | T.D. Kukurīte | 1.vieta |
Bioloģija | 11. | Simona Sarkangalve | Valsts olimpiādes 2. posms | T.D. Kukurīte | 1.vieta |
Bioloģija | 11. | Lauma Ozoliņa | Valsts olimpiādes 2. posms | T.D. Kukurīte | 2.vieta |
Bioloģija | 12. | Kate Kadiķe | Valsts olimpiādes 2. posms | T.D. Kukurīte | 2.vieta |