5.-6.klašu skolēni piedalās reģionālajā “Skaļās lasīšanas” konkursā

IMG_3675 (Large)

Apsveicam Jasmīnu Pakalnu un skolotāju Regīnu Melzobu ar uzvaru reģionālajā “Skaļās lasīšanas” kārtā!
Pagājušā gada rudenī Latvijas Nacionālā bibliotēka uzsāka jaunu “Skaļās lasīšanas sacensību” 11 – 12 gadus veciem bērniem. Arī mūsu skolas skolēni aktīvi atbalstīja šo konkursu un pavisam 9 skolēni no mūsu skolas tika izvirzīti uz otro, reģiona kārtu, kas 22.martā norisinājās Valkā.
Tie bija:
Sabīne Lapiņa, Kurts Apsītis, Alise Zvejniece, Kārlis Briedis, Anna Celmiņa, Paula Stāvause – Bērtiņa, Jasmīna Pakalne, Jānis Vahers un Samanta Zariņa.
Visi mūsu skolas skolēni bija sagatavojušies ļoti labi un pārstāvēja skolu godam. Par to paldies skolotājām Inesei Lipstokai un Regīnai Melzobai.
Lasīšanas programmā “Skaļā lasīšana” visā Latvijā piedalās vairāki tūkstoši bērnu, bet finālā dalību ņems tikai 30 skolēni, kas uzvarējuši reģiona kārtās.
Ceļazīmi uz valsts finālu, kas notiks 12.maijā, izcīnīja 5.  klases skolniece Jasmīna Pakalne, kura tika izvirzīta no Smiltenes bērnu bibliotēkas. Jasmīna kļuva par uzvarētāju reģiona kārtā un ir nopelnījusi braucienu uz valsts finālu visai klasei. Cerēsim, ka tikpat labi viņai veiksies arī konkursa finālā, ko varēs vērot arī tiešraidē, un tieši viņa varēs kļūt par Latvijas nacionālās bibliotēkas Bērnu direktori, jo tieši šāds gods pienāksies valsts čempionam.

Bibliotekāre Inguna Kudlāne