Kaspars starp spēcīgākajiem matemātiķiem Latvijā

kaspars

Arī šogad Latvijas Universitāta  rīko klātienes nodarbības matemātikā spējīgākajiem vidusskolēniem, lai atlasītu dalībniekure starptautiskām sacensībām “Baltic Way 2018”. Tradicionāli sacensībās piedalās komandas no 11 valstīm: Dānijas, Igaunijas, Islandes, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Sanktpēterburgas (Krievija), Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Vācijas, bet atsevišķās reizēs ir pieaicinātas arī komandas no Izraēlas, Baltkrievijas, Beļģijas un Dienvidāfrikas.

Latvijas Universitāte uzaicinājusi mūsu skolas 11.klases skolnieku Kasparu Pakuli uz izlases nodarbībām matemātikā un atlases sacensībām, kurās izvēlēsies dalībniekus starptautiskām komandu sacensībām “Baltic Way 2018”. Priecājamies un apsveicam Kasparu par panākumiem!