Konkursa “Erudītākais lasītājs 2019” noslēguma pasākums

Eruditakais lasitajs 2019

Piektdien, 31. maijā Smiltenes vidusskolas bibliotēkā Dārza ielā uz noslēguma pasākumu tika aicināti pulcēties  visi konkursa “Erudītākais lasītājs 2019” finālisti.
1.- 3. klašu grupā tie bija Tīna Rieksta (trešā vieta), Una Pērkone (otrā vieta) un Linda Zālīte (konkursa uzvarētāja), savukārt 4. – 9. klašu grupā: Marta Mazjāne (trešā vieta), Kristiāna Časka (otrā vieta) un Samanta Kalniņa (konkursa uzvarētāja).
Vispirms kopīgi cienājāmies ar saldumiem un pārrunājām, kas bija tās lietas, kas uzrunāja, piedaloties šajā konkursā. Bērni kā pozitīvo atzīmēja jautājumu dažādību, konkurss bijis interesants, ar nepacietību gaidījuši nākamo kārtu, kā arī tas, ka konkursa jautājumi tika uzdoti testa veidā, kur no vairākiem atbilžu variantiem varēja izvēlēties vienu. Par jautājumu, vai konkurss nebija pārāk grūts, domas dalījās. Bijuši daži mēneši, kad jautājumi bijuši grūtāki, bet citus – atkal vieglāki. Visi klātesošie piebilda, ka noteikti vēlētos šāda veida konkursā piedalīties arī nākošajā mācību gadā.
Ar nepacietību visi finālisti gaidīja mirkli, kad tika pasniegtas balviņas un diplomi. Liels paldies par skaistajām personalizētajām koka balviņām jāsaka māksliniekam Antonam Ščerbiņinam no Liepājas, kā arī Smiltenes novada domei par atbalstu!

Noslēgumā visi pulcējāmies uz kopīgu fotografēšanos.

Lai vienmēr jūs tā cauri ietu
Šai dzīvei, visu uzveicot,
Un galvu, pilnu domu spietu,
Pret sauli augstu paceļot!

Saulainu, krāsainu, pozitīvām emocijām bagātu vasaru!

Smiltenes vidusskolas bibliotekāre Elīna Kubuliņa – Vilne