Konkurss 1. līdz 4. klases skolēniem “Drošākā klase”

Atsākoties mācībām, bērni aktīvi iepazīst pasauli gan skolā, gan ārpus tās. Tāpēc, gādājot par bērnu drošību, jo īpaši svarīgi ir atgādināt mazajiem vienkāršus noteikumus, kā uzvesties ceļā uz skolu un skolā. Lai palīdzētu izveidot sarunu par šo tēmu interaktīvāku, BALTA sadarbībā ar izdevniecību Zvaigzne ABC un Valsts Izglītības satura centru (VISC) rīko konkursu 1. līdz 4. klases skolēniem “Drošākā klase”, kurā aicinātas piedalīties klašu komandas, kopā rodot atbildes, sacenšoties un gūstot iespēju laimēt vērtīgas balvas.

Dalība konkursā ir vienkārša, turklāt tā veicinās vērtīgas diskusijas ar bērniem par drošu uzvedību skolā un ārpus tās.

Aicinām skolas 1. – 4. klašu audzinātājus reģistrēt klases konkursam!

Konkursa norise

1. – 20. septembris: klašu reģistrācija konkursam
  2. – 27. septembris: klases atbild uz konkursa jautājumiem, kas nosūtīti uz e-pastu klases audzinātājiem. Lai atbildētu uz jautājumiem, jāaizpilda elektroniska anketa. Uz jautājumiem viena klase atbild vienu reizi.

7.oktobris: rezultātu paziņošana.

Konkursa noteikumi

Konkursā piedalās visa klase, kopīgi izrunājot piedāvātās situācijas un atbildot uz jautājumiem.

Konkursā jāatbild uz 10 jautājumiem, kuriem būs gan atbilžu varianti, gan iespēja piedāvāt savu atbilžu variantu. Par piedāvāto savu atbildi būs iespēja nopelnīt papildu punktus.

Veiksmīgāk sagatavoties konkursam ir iespējams, ja izmanto VISC mājas lapā atrodamos materiālus par drošību. Šie materiāli tiks nosūtīti konkursā reģistrētajām klasēm kopā ar konkursa jautājumiem.

Balvas

Klase, kura  ieguvusi visvairāk punktu, iegūst izdevniecības Zvaigzne ABC dāvanu karti 100 eiro vērtībā klasei un pārsteiguma balvas no BALTA. Ja vairākas klases iegūst vienādu punktu skaitu, tiek veikta izloze, lai noteiktu balvu saņēmēju.

Katrā klašu grupā klases ar augstāko punktu skaitu saņem izdevniecības Zvaigzne ABC dāvanu kartes 50 eiro vērtībā un pārsteiguma balvas no BALTA. Ja vairākas klases iegūst vienādu punktu skaitu, tiek veikta izloze, lai noteiktu balvu saņēmēju.

Reģistrēties konkursam šeit  https://www.balta.lv/lv/drosaka-klase-anketa?utm_source=email&utm_medium=drosaka_klase