Lai svētki izdevušies un drošas brīvdienas!

fff

Turpinot sadarbību stundu  ciklu, 7. decembrī  2.a klases skolēniem bija savdabīga sporta un sociālo zinību stunda. Šajā stundā piedalījās direktores vietniece Inese Raiskuma un angļu valodas skolotāja  Inga Jurciņa.
Stundas mērķis aktualizēt un atkārtot drošības noteikumus, kuri  jāievēro. Izprotot pareizu noteikumu ievērošanu svētki sagādās prieku un būs izdevušies.
2.a klases skolēni lasīja un analizēja situācijas no dzīves. Pēc tam iepazīstināja klases biedrus ar šo situāciju un analizēja kā rīkoties.
Stundā skolēni darbojās grupās, kuru tēmas bija: uz ceļa, uz ledus, ar uguni, pasākumā.
Pēc tam ar sporta spēlēm – stafetēm  ievēroja noteikumus, lai nerastos bīstamas situācijas. Atkārtoja noteikumus. Stafešu un sporta spēļu laikā bija jābūt uzmanīgiem un savstarpēji pieklājīgiem.
Stundas noslēgumā skolēni akcentēja, kur ziņot, ja notikusi nelaime, kā rīkoties.

Skolotājas Laila Cīrule un Vija Sokolova