Mācību gada noslēguma sacensības vieglatlētikā 1.-5.klašu skolēniem

IMG_3375

Smiltenē, stadionā  pie Tepera ezera,   16.maijā norisinājās novada skolu sacensības vieglatlētikā. 1.-5.klašu skolēni sacentās tādās disciplīnās kā bumbiņas mešana, tāllēkšana un skriešana.
Arī Smiltenes vidusskolas skolēni skolotāju Lailas Cīrules un Margaritas Mikartas vadībā aktīvi piedalījās sportiskajā pasākumā, gūdami augstus rezultātus un saņemot nopelnītās medaļas. Par sporta stundās paveikto  visa mācību gada garumā skolēniem ir  liels prieks. Sacensību dalībnieki sportiskā garā ir pārbaudījuši savas spējas un ir priecīgi, jo pašapliecinājušies pozitīvā veidā.
Paldies mazajiem sportistiem, kā arī vecāko klašu skolēniem no Smiltenes vidusskolas, kuri aktīvi atbalstīja pasākumu, pildīdami tiesnešu atbildīgos pienākumus.