Pavasarīgi ģimeņu svētki Smiltenes vidusskolā

IMG_5603

Sākoties maija mēnesim, skolā valdīja neparasta rosība, gatavojoties Ģimenes dienai.  1.-4.klašu bērni ar klašu audzinātājām jau laicīgi gatavoja dāvaniņas savām ģimenēm. Davanas bija dažādas – sapņu ķērāji, vāzītes, samtenes podiņos, rakstāmlietu trauciņi, bērnu veidotas grāmatiņas u.c. Lielākā vērtība ir tā, ka dāvaniņa ir bērnu roku darināta.
Svētku ieskandināšana sākās 11.maijā pilsētas Kultūras centrā ar svētku koncetru un jautriem uzdevumiem. Ar mūzikas skolotāju D.Rudzītes un I.Strazdiņas atbalstu  bērni bija sagatavojuši  sirsnīgus priekšnesumus. Jautrā, atraktīvā un interesantā gaisotnē, piedaloties gan vecākiem, gan bērniem, komandas  centās atpazīt fotogrāfijās redzamos cilvēkus, sacentās tautas dziesmu dziedāšanā ,  uzminēt melodijas no kinofilmām  un daudzas citas aktivitātes.
12.maija pēcpusdienā Rīgas ielā pie skolas ēkas augošais vītols tika ietērpts svētku rotā. Ģimenes nākot uz koncertu iesēja balonus vītola zaros, kas liecināja par to, ka skolā notiek svētki. Vispirms vecāki tika aicināti uz klašu telpām, kur bērni pasniedza savas dāvaniņas un nelielu priekšnesumu.
Skolas lielajā zālē uzstāties gatavojās gan skolas koris E. Uldriķes un I. Balodes vadībā, gan ģimenes, kuras bagātināja  koncertu ar saviem priekšnesumiem. Koncertu caurvija tēma par pavasari un meža rūķu un laumiņu ģimeni, kurā lielākajam rūķu puikam Emīlam ir jābeidz meža skola.
Kopā ar skolotāju Evu Uldriķi liels paldies  mūziķiem Uldim Upeniekam, Jānim Leitim un Gatim Samučonokam par atsaucību, neatsakot kopīgi veidot muzikālo pavadījumu “Dziedošajām ģimenēm”.
Lai brīnišķīgi svētki visām ģimenēm Starptautiskajā  ģimenes dienā! Sirsnīgu un mīlestības pilnu Mātes dienu!