Sākusies Vidzemes JĢS jaunā sezona

Jauni_geog_skola_septems_emils_lapins_dala

Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolas 21.sezona sākās 22.septembrī. Pirmās nodarbības tēma bija “Latvijai – 100”. Nodarbības uzdevumi bija gan par lielajiem valsts svētkiem, gan par mūsu valsti gadsimta griezumā. Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas žūrija  veikusi vairākas izmaiņas – vidusskolas klašu grupu apvienošanu vienā (10. – 12.klase), jauna veida uzdevumu iesaistīšanu.
Pirmajā nodarbībā kopumā piedalījās 79 skolēni no 15  Vidzemes novada skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Valdis Mārtiņš Marcinkēvičs un Līva Hušča no 7.klases, Santa Vintere un Jānis Ričards Bikiņš 8.klase, Rebeka Kristīne Graudiņa un Viktorija Kandele no 9.klases, Emīls Lapiņš no 11.klases. Aptuveni puse no dalībniekiem sacentās 8. – 9.klašu grupā.  Santa Vintere šajā grupā ieguva 8.vietu. 10. – 12.klašu grupā Emīls Lapiņš izcīnīja 2.vietu.

Nākošā nodarbība 20.oktobrī par tēmu “Eiropas Savienība”.