Sākusies Vidzemes JĢS jaunā sezona

jgs

Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolas 20.sezona sākās 29.septembrī. Pirmās nodarbības tēma – Rīga un Pierīgas reģions. Kopumā piedalījās 87 skolēni no 17 Vidzemes novada skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Endijs Graudiņš (7.d), Roberts Bleikšs (7.a), Elīza Bediķe (8.c), Kārlis Sīmanis (8.c), Santa Vintere (8.a), Rebeka Kristīne Graudiņa (8.c), Laura Veitmane (9.a), Evita Rācene (9.a), Miks Šics (9.a), Emīls Lapiņš (11.a), Kaspars Pakulis (10.b), Kristīne Ķikute (12.b).
6. – 7.klašu grupā 2.vietu ieguva Roberts Bleikšs, Endijam Graudiņam – 5. vieta. 11.klašu grupā Emīls Lapiņš izcīnīja 2.vietu. Skolu kopvērtējumā Smiltenes vidusskola ierindojās 3.vietā aiz Valmieras Valsts ģimnāzijas un Madonas Valsts ģimnāzijas. Nākošā nodarbība 11.novembrī – Lāčplēša dienā.