Sirsnīgie un labie darbi, Ziemassvētkus gaidot…

valija_daiga1

…kad smaržo viss – eglīte, sveces, svētku mielasts, tad  visi cenšas dalīties ar smaidu un labiem darbiem.  Ar šādu moto aizsākās apvienotā sociālo zinību un literatūras lasīšanas stunda 2.b klasē.  Pārrunājām, kādus darbus esam veikuši klasē,  skolā un mājās. Emīls dalījās savā priekā, ka ģimene paņēmusi no patversmes sunīti.  Skolēni noklausījās M. Stārastes pasaku par Kraukšķīti, atpazina galvenos varoņus, saklausīja sinonīmus un antonīmus, uzzīmēja ilustrāciju. Šī pasaka māca labestību! Nobeigumā neizpalika labie vārdi solabiedram  – ko viņš labu paveicis, kas viņā ir patīkams.
Kopīgais lēmums klasei pēc stundas – iepriecināt Smiltenes sociālās aprūpes nama iemītniekus, izgatavojot katram apsveikumu Ziemassvētkos.
Sasniegts galvenais stundas mērķis – sapratne, ka darot otram labu, pats esi ieguvējs!

Valija Rupaine un Daiga Ote