Skolā sākusies Globālās izglītības nedēļa 2018

glob_j

Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) kopā ar sadarbības partneriem – Ārlietu ministriju, UNESCO LNK, Zviedrijas vēstniecību, Zviedrijas institūtu, Fashion Revolution un LAPSA, šoruden no 20. līdz 28. novembrim aicina Latvijas izglītības iestādes iesaistīties Globālās izglītības nedēļas (GIN) informatīvi izglītojošā akcijā par ilgtspējīgu attīstību “PATIESĀ CENA” ar fokusu uz modes industriju. Ja mēs pērkam lētāk, kāds cits par to maksā vairāk – ar savu veselību, labklājību, pat dzīvību.
Mūsu skolas skolēni iepazīsies ar filmu “Patiesā cena” (The True Cost), kurā var uzzināt, kas patiesībā maksā par to, ka mēs varam nopirkt tik lētu apģērbu. Skolēni diskutēs, izteiks savu viedokli par šo problēmu un būs iespēja piedalīties tematiskās darbnīcās.

Akcijas mērķis ir iesaistīt iespējami daudz interesentus un kopīgi veidot informatīvi izglītojošas aktivitātes par ilgtspējīgas attīstības jautājumiem (globālā attīstība, vides aizsardzība, sociālais taisīgums u.c.).