Skolēni dosies uz projekta “Rēķini galvā” starptautisko finālu Lietuvā

miksiki

Noslēdzies starptautiskā projekta “Rēķini galvā” Latvijas kārtas fināls. Latvijā ātrrēķināšanas sacensības notiek jau septiņpadsmito gadu.
Trijās sacensību nacionālās atlases neklātienes kārtās startējušie 4050 Latvijas skolēni un veterāni mērojās trīs mēnešus spēkiem vairākās disciplīnās – saskaitīšanā, atņemšanā, reizināšanā, dalīšanā un skaitļu salīdzināšanā. Vissīvākā konkurence, kā vienmēr, bija 4.- 6.klašu vecuma grupā.
Latvijas kārtas fināls notika 24. martā Rīgas 28.vidusskolā pulcējot 84 dalībniekus, kas sevi pierādīja, kā labākos neklātienes 3 kārtās.
Starptautiskā fināla norise plānota 2017. gada 29. aprīlī – Kauņā, Lietuvā.
No Smiltenes vidusskolas finālā piedalīsies: Patriks Zaļkalns – 3.d klase, Krista Dance – 2.b klase, Intars Beļakovs – 2.c klase, Beāte Velpe – 10.b klase , Kristīne Būce – 8.c klase.
Vēlam veiksmi Lietuvā! Vairāk informācijas http://www.miksike.lv.