Skolēni trenējas slidošanas sacensībām “Ledus gladiatori”

gladdi

Lai sekmētu skolēnu slidošanas un sadarbības prasmju apguvi un aktīvu dzīvesveidu, kā arī paplašinātu bērnu un jauniešu redzesloku, skola ir iesaistījusies slidošanas sacensībās “Ledus gladiatori”, veidojot komandas 4.-6.klašu divīzijām.

„Ledus gladiatori” ir lielākās ātrslidošanas stafešu sacensības Latvijā, kas norisinās Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Sākot no decembra, līdz finālsacensībām februāra beigās komandas aizvada trīs treniņus, kuros apgūst slidošanas iemaņas un mācās stafešu trases. 5. un 6. klašu komandas šonedēļ pieredzēja pirmo treniņu, kura laikā apguva dažāda veida šķēršļu pārvarēšanas iemaņas slidojot, savukārt 4.klases komanda treniņus uzsāka jau decembrī.

Sacensībās piedalās komandas no dažādām Vidzmes skolām, piemēram, Mazsalacas, Valkas, Limbažiem u.c. Saskaitot slidošanas sacencībās iesaistītos dalībniekus, to skaits pārsniedz tūkstoti, apliecinot „Ledus gladiatori” popularitāti Vidzemē.

glad glado