Smiltenes vidusskolā noslēgusies Eiropas Mobilitātes nedēļa 2018

SAM_3053

Šogad no 16. līdz 22. septembrim pašvaldības bija aicinātas iesaistīties Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumos, palielinot informētību par pārvietošanās veidu dažādību, ar saukli ‘Mix and Move!’ jeb ‘Pārvietojies gudri!’

17.septembrī Smiltenes vidusskolā 1.klašu skolēni veidoja zīmējumus ar devīzi “Diena bez auto”. Pirmklasnieki savos zīmējumos iztēlojās, kāda būtu diena, ja viņi uz skolu, mājām un citur dotos ar kājā vai velosipēdu. Bērnu darbi tika izkārtoti izstādē.

19.septembrī Smiltenes vidusskolas  3.c un 3.d klases skolēni devās dabas vērojumos Pilskalna mežā un pēc tam dalījās ar savām sajūtām jaukos zīmējumos.

2. a un 2.b klases skolēni devās rudens pārgājienā uz Kalna muižu – Smiltenes šūpuli. Pirms pārgājiena skolēni saņēma uzdevumus: izzināt, iepazīt, saskatīt krāsas dabā. Noskaidrot vārda “bruģis” nozīmi. Atpazīt to dabā.
Atrast un noteikt koku lapas, kastaņus,zīles,čiekurus,veidot no šiem dabas materiāliem uzrakstus.
Visiem kopā izdevās īstenot Mobilitātes nedēļas mērķi – daudz kustēties, iepazīt dabas daudzveidību.
Bērni priecīgi pavadīja aizejošo vasaru un ar laba vēlējumiem sagaidīja astronomiskā rudens iestāšanos. 2.a un 2.b skolēni to visu piedzīvoja kopā ar savām audzinātājām V. Sokolovu un V. Rupaini.