Smiltenes vidusskolā notiek profesionālās pilnveides ekspertu sagatavošana kompetenču pieejas ieviešanai skolā

IMG_5024

6.novembrī skolotāji G. Upeniece, J. Celmiņš, S. Rīdere un J. Dombrovska LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra organizētajos kursos “Mācīšanās konsultantu sagatavošana reģionu vajadzībām”, vadīja mācības pedagogiem no Cēsu, Valmieras, Gulbenes un Alūksnes reģioniem  par mācīšanas pieeju skolēnu kompetenču attīstīšanai.

Skolotāji vadīja mācību stundas angļu valodā 12.a klasē, ķīmijā 10.b klasē, latviešu valodā 8.c klasē un vēsturē 8.b klasē.

Šajās stundās bija vērojama skolēnu spēja iedziļināties, veidot dziļāku izpratni par apkārtējo pasauli, tika attīstītas patstāvīgas mācīšanās prasmes un  iespēja katram skolēnam  sekot līdzi savam progresam mācībās. Kolēģi, stundu vērotāji, augstu novērtēja vērotās mācību stundas.

Paldies skolotājiem!

IMG_5021 IMG_5024 IMG_5029 IMG_7062 IMG_7066IMG_5034 IMG_5037