Tiek noslēgts partnerības līgums ar skolu Vācijā

IMG_8850

Aprīļa nogalē Smiltenes vidusskolas skolēni un skolotāji devās darba vizītē uz Vācijas pilsētu Villihu (Willich), lai nedēļas garumā iesaistītos izglītības un kultūras apmaiņas aktivitātēs. Nozīmīgākais notikums šajā nedēļā bija skolu partnerības līguma parakstīšana ar Lise Meitner Gymnasium, kurā tika apstiprināta apņemšanās sadarboties arī turpmāk. Nedēļas laikā tika apmeklētas tuvākās pilsētas Ķelne un Diseldorfa, kā arī iepazīta skola un tās tuvākā apkārtne. Skolēniem bija iespēja apmeklēt vienu no nozīmīgākajiem Eiropas kultūras pieminekļiem – Ķelnes domu, kā arī viesoties federālās zemes Ziemeļreinas – Vestfālenes landtāgā un tikties ar vienu no tā deputātiem. Skolēni piedalījās arī mūzikas, mākslas un sporta stundās, prezentēja mūsu valsti, kā arī, viesojoties ģimenēs, iepazina vācu kultūru un tradīcijas.