Uzdāvina sportiskas aktivitātes trīs dienu garumā

IMG_0515

“Sports – tā ir mana ikdiena no septiņu gadu vecuma,” atzīst Latvijas Futbola federācijas Vidzemes Futbola centra vadītājs Andis Rozītis.
Vairākus gadus būdams Smiltenes vidusskolas sporta skolotājs, viņš labi zina, cik tā ir patīkama sajūta – kādā sporta pasākumā vienkārši būt klāt, izbaudīt fantastiskās skolēnu emocijas, prieku par sportošanu, neesot galvenā organizatora lomā. Andis Rozītis šoruden saviem bijušajiem kolēģiem šādus svētkus uzdāvināja – sportiskas aktivitātes visās vecuma grupās trīs dienu garumā.
“Plānojot pasākumus, mans galvenais mērķis bija, lai skolēni kopīgi sportojot, gūst pozitīvas emocijas,” atzīst Andis Rozītis. “Apzināti darīju visu iespējamo, lai šīs aktivitātes saliedētu klašu kolektīvus. Gribēju, lai viņi gūst prieku ne vien par to, ka ir sportiski, veikli un spēcīgi individuāli, bet arī par to, ka var būt stipri un saliedēti kā komanda.
Skolēnu ikdiena bieži ir tik piesātināta, ka viņi, izvēlējušies brīvo laiku veltīt vienam sporta veidam, citus tā īsti nemaz neiepazīst. ŠĪ bija tā reize, kad to varēja izdarīt, jo komandu uzdevumos apzināti iesaistījis elementus no visiem populārajiem sporta veidiem.
Redzot, ka skolēniem patika, arī man ir prieks un gandarījums.“
Andis Rozītis neiebilstu, ja šādas sporta dienas Smiltenes vidusskolā kļūtu par jauku rudens tradīciju…

Teksts: Baiba Vahere, foto: Estere Žēbina