Vai mūsdienu arhitekti idejas rod senajā Ēģiptē?

12

14.decembrī 12.a klases skolēni izzināja piramīdas skolotāju Valdas Cirītes un Daces Ciekures sadarbības stundā. Par to, kas un kā bija stundā, vislabāk zina stāstīt paši skolēni.

• Stunda bija interesanta, neikdienišķa. Šāds mācību priekšmetu kokteilis izvērtās lieliskā spēlē un risināšanā, un domāšanā. (Jānis Gailītis)
  • Šī stunda bija ļoti veiksmīgs pierādījums tam, cik noderīgi ir jaunais saistībā ar kompetenču izglītību. Stundas tēma – piramīdas-, tajā veiksmīgi tika iekļauts latviešu valodas zināšanu pielietojums, analizējot tekstu, ka arī veicām sistemātisko matemātisko analīzi par mītiem un patiesību 3 piramīdu celtņu kopsakarībās.(Madara  Māra Grigore)
  • Darbs stundā bija interesants, neierasts. Interesantāk rēķināt uzdevumus, zinot šādus faktus. Es šāda tipa stundas atbalstu. (Monta Sileniece)
  • Man patika šī stunda, bija interesanti uzzināt par piramīdām, kā arī rēķināt uzdevumus. Šķiet, ka ietaupās laiks, apvienojot mācību priekšmetus. (Elizabete Kokarēviča)