Vidusskolas futbola komanda izcīna 4.vietu Vidzemes telpu futbola čempionātā 2017

futb

Svētdien, 19. februārī, Smiltenes Sporta hallē norisinājās Vidzemes telpu futbola čempionāta 2017 fināla cīņas.
Mūsu Smiltenes vidusskolas komandai vispirms bija jācīnās ceturtdaļfinālā par iekļūšanu pusfinālā. Ceturtdaļfinālā mūsējie stājās pretī Kvartālam. Spēle līdz pat pēdējam bija asa un spraiga, bet galu galā ar rezultātu 2-1 Smiltenes vidusskola iekļuva pusfinālā.
Pusfinālā mūsējiem bija jāstājas pretī SK Spēks, kas ir vieni no spēcīgākajiem. Lai gan pirmajās minūtes tika zaudēti 2 vārti, Smiltenes vidusskolas komanda nepadevās un guva vārtus. Noslēgumā gan spēle tika zaudēta.
Pēc pietiekami smagas spēles Smiltenes vidusskolas komandai sekoja nākamā spēle – par 3. vietu. Futbolistiem arī šī bija smaga spēle, jo bija manāms spēku izsīkums. Arī šī spēle tika zaudēta.
Vidzemes telpu futbola čempionātā 2017 Smiltenes vidusskolas komanda ieguva 4. vietu, aiz sevis atstājot tādas komandas kā SMFK Zellis un Kvartāls.