Viktorīna „Vai tu pazīsti savu novadu?”

afisa

2020.gadā svinēsim Smiltenes pilsētas 100 gadu jubileju. Smiltenē un Smiltenes novadā dzimuši, auguši un arī joprojām strādā varoši un daroši cilvēki, kuru talants un varēšana tiek augsti novērtēta un atzīta Latvijā un visā pasaulē. Ikdienā varbūt pat neaizdomājamies par tiem cilvēkiem, kuru vārdi ierakstīti novada vēstures lappusēs un kuri devuši savu ieguldījumu novada attīstībā. Tāpat šajos 100 gados Smiltenes novadu skārušas visdažādākās pārmaiņas arhitektūrā, kultūrā, izglītībā, sabiedrības dzīvē, kā arī ideoloģiski, politiski un sociāli nozīmīgās norises. Tādēļ Smiltenes vidusskolas bibliotēka piedāvā piedalīties viktorīnā „Vai tu pazīsti savu novadu?”, lai labāk iepazītu savas dzimtās pilsētas un novada vēsturi, ievērojamākos kultūrvēsturiskos objektus, personas utt.
Viktorīnas noteikumi ir vienkārši. Katru mēnesi apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem par savu novadu, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirsti norādīt arī savu vārdu!) Katra mēneša beigās tiks paziņots mēneša konkursa uzvarētājs, savukārt maijā noskaidrosim viktorīnas „Vai tu pazīsti savu novadu” uzvarētāju. Tā kā viktorīna norisināsies 2 vecuma grupās (4.-6.klasei un 7.-9.klasei), tad katrā vecuma grupā būs viens uzvarētājs.
Piedalies viktorīnā un pārbaudi savas zināšanas! Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, un uzzināt ko jaunu par savu novadu!

Elīna Kubuliņa – Vilne