ZAAO otrreizējo materiālu vākšanas konkurss “Dabai labu darīt” noslēdzies

IMG_0518

Katra pārstrādāta papīra tonna glābj 17 kokus, kas būtu jānocērt, lai izgatavotu papīru no pirmreizējām izejvielām!
Kopā mēs savācām otrreizējai pārstādei 27 t 562 kg makulatūras un 299 kg PET pudeļu.
ZAAO otrreizējo materiālu vākšanas konkurss “Dabai labu darīt”  Smiltenes vidusskolā noslēdzies.
Šajā mācību gadā konkursā iesaistījās Smiltenes vidusskolas skolēni no 1. – 12. klasei.
Aktīvāki konkursā bija mazāko klašu skolēni, tomēr neatpalika arī vecāko klašu skolēni.
Kādēļ jānodod pārstādei izlietotais papīrs?
Vispirms, lai saudzētu kokus – mūsu zaļo zeltu. Jāmācās taupīt, lai mūsu ikdienu padarītu tīrāku, labāku!
Mēs rūpējamies par zaļāko valsti pasaulē – Latviju.
Paldies 11.a, 11.b, 7.a un 9.d klases zēniem par makulatūras kraušanu konteineros!
Visvairāk individuāli atnesa:
Matīss Kalējs (3.e) – 1488 kg;
Mārcis Sīmanis (8.a) – 1118 kg;
Laine Osma (3.c) – 1097 kg.

Klašu kolektīvi:
1.vieta 2.b klasei – 3261,5 kg (audzinātāja I. Purgale);
2.vieta 3.c klasei – 3029 kg (audzinātāja A. Žeļezkina);
3.vieta 1.d klasei – 2816,5 kg (audzinātāja L. Osma).
Vissirsnīgākais paldies skolēnu vecākiem par makulatūras saiņošanu, par atvešanu!

Akcijas koordinatore Vija Sokolova