Zinātniskās pētniecības darbu finiša taisne

kaspars

21.februārī skolā notika skolēnu zinātniskās pētniecības darbu noslēguma konference, kurā tika prezentēti labākie darbi. Skolēni ar darba mērķiem, pētījumu norisi un galvenajiem secinājumiem iepazīstināja klausītājus, kuru vidū bija gan vidusskolēni, gan arī pamatskolēni. Klātesošie uzzināja, kādi automobiļi uz ceļiem būs pēc 10 – 20 gadiem, kuri ir efektīvākie siltumizolācijas materiāli, kurš komposts augiem palīdz augt sparīgāk, kā Smiltenes pareizticīgo baznīcā 19.gs. tika skoloti vietējie bērni, kuri pārtikas produkti ir videi un cilvēku veselībai visdraudzīgākie, kā rīkoties, ja tavu epasta adresi uzlauž negodīgi cilvēki, kādas ir brīvprātīgā darba iespējas Smiltenē, kuras ir velotūristu iecienītākās atpūtas vietas Smiltenes apkaimē u.c. Par tēmu aktualitāti liecināja klausītāju uzdotie jautājumi un atbalstošā vide skolas zālē.
Īpašs prieks bija  par 10.b klases skolēniem Airitu Rubinu un Kasparu Pakuli, kuri darbu fizikā par automobiļiem ar automātisko vadību paveikuši jau 10.klasē un iesnieguši konkursam  Rīgas Tehniskajā universitātē.
Labākie darbi tika izvirzīti uz nākamo kārtu – reģionālo konferenci, kas risināsies martā Valmierā.