1.- 3.klašu futbola festivāls

54 (Copy)

Tepera stadionā rudenīgi dzestrais 24.septembra rīts atkāpās zibenīgi. Par to parūpējās enerģiskie 1.-3. klašu futbola festivāla dalībnieki. Plīvojošiem matiem skrienošas meitenes un puiši, no kuriem katram bija svarīgi parādīt savu sportisko varēšanu…

Pasākumu ar mērķi – ieinteresēt skolēnus par futbolu – Eiropas sporta nedēļas ietvaros organizēja futbola klubs “Smiltene”.

Visapkārt lidoja bumbas, skanēja smiekli un līdzjutēju atbalsta saucieni. Šoreiz iepazīšanās ar futbolistiem nepieciešamajām prasmēm notika mazliet citādāk, nekā ierasts parastos treniņos. Kā jau festivālā.

Bērni zina – futbolistiem jābūt veikliem, stipriem, gudriem, enerģiskiem, savstarpēji saliedētiem. Un tādi būt no sirds centās arī mūsu zēni un meitenes.

Mazos sportistus atbalstīja sporta skolotājs Edgars Jansons, futbola kluba puiši un klašu audzinātājas.

Paldies visiem par piedalīšanos, bet organizatoriem – par možo, dzīvesprieku rosinošo un enerģisko dienu!

Teksts un foto: Baiba Vahere