“Just dance” pasākums

Smiltenes vidusskolas pašpārvalde 21. maijā organizēja “Just dance” pasākumu 4. – 8. klasēm. Pašpārvaldes jaunieši aicināja skolēnus izkustēties dejas ritmos, spēlēt galda spēles un atjautības spēles, radoši izpausties zīmējot un jautri kopā pavadīt laiku. Šis deju, radošuma un kopīgu spēļu “karuselis” ļāva skolēniem sadraudzēties, atvērties jaunai draudzībai un priecāties par gaidāmo vasaru...

Krāmu vakars Smiltenes vidusskolā

27. maijā jau otro gadu pēc ilgāka pārtraukumu norisinājās Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes organizētais pasākums skolēniem “ Krāmu vakars”. Šogad piedalījās 6 komandas: “ Mekasa”, “ Saaku”, “Knaģēdāji”, “Frontes ierinda”, “ Turku pupas” un “ Enkuri”. Komandām tiek dots saraksts ar dažādām lietām, kuras noteiktā laikā ir jāatgādā uz skolu vai arī jānofotografē. Pārvietoties var pa visu pilsētu, bet tikai kājām. Jo grūtāk atgādājami priekšmeti, jo lielāks punktu skaits tiek iegūts. Šogad laurus plūca “ Mekasa”, otrajā vietā “Enkuri” , trešajā – “Saaku”. Specbalva par labāko video – komandai “Knaģēdāji”. Šis ir lielisks pasākums, kurā gūt prieku, izklaidēties un darboties komandā. Paldies čaklajām pašpārvaldes meitenēm par pasākuma vadīšanu un punktu apkopošanu!..

Smiltenes novada jauniešu konferencē Smiltenes vidusskolas pašpārvalde dalās pieredzē par paveikto

14.maijā Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes pārstāvji Kristers Purviņš un Elizabete Ezergaile uzstājās Smiltenes novada Jauniešu konferencē, daloties pieredzē par paveikto. Jaunieši iepazīstināja ar pašpārvaldes darba struktūru un pienākumu sadali, pašpārvaldes galvenajiem mērķiem un uzdevumiem. Īpaša sadaļa bija veltīta ieskatam par pašpārvaldes organizētajiem pasākumiem, kuri ir gan izglītojoši, gan sportiski, gan saliedējoši, gan patriotismu un piederības sajūtu veicinoši. Paldies pašpārvaldei par ieguldīto darbu!  ..

Iekāp septītklasnieka kurpēs

9.maija pēcpusdienā sesto klašu skolēni tikās Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes organizētajā pasākumā “ Iekāp septītklasnieka kurpēs”. Jau nākamajā mācību gadā viņi septītās klases gaitas sāks Dakteru ielas ēkā. Tas vienlaikus ir gan aizraujoši, gan satraucoši. Lai sākums izdotos veiksmīgs un drošs, pašpārvaldes jaunieši iepazīstināja sestās klases skolēnus ar skolas ēku un aprīkojumu un piedāvāja piedalīties saliedējošās, radošās un izglītojošās stacijās dažādās vietās skolā. Skolēni uzzināja par iespējām, kas viņus sagaida šajā mācību posmā, kopīgi veidoja kolāžu par skolu, piedalījās veiklības stafetēs un radīja vēlmju un novēlējumu sienu. Lai nākamais mācību gads ir veiksmīgs, radošs un iedvesmojošs!..

Volejbola nakts

Smiltenes vidusskolas pašpārvalde organizē 17. aprīlī Dakteru ielā 27, sporta hallē,  Volejbola nakti. Komandas tiks izlozētas 16. aprīlī līdzvērtīgos sastāvos. Pasākums paredzēts 9.-12.klasei un skolotājiem, norises laiks no plkst.18.00 līdz 23.00. Pieteikšanās iespējama līdz 16. aprīļa plkst. 12.00 pievienotajā saitē: https://forms.gle/5QNrQCQfZNjujZX36..

Demokrātijas pēcpusdiena Smiltenes vidusskolā

ES Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības “Personu mobilitāte mācību nolūkos” projekts “Demokrātijas formula”, Nr.2022-3-LV02-KA154-YOU-000099774. Piedalās : SVS pašpārvalde Vieta : Dakteru27, 2.stāva zāle Laiks: 07.03.2024., plkst. 17.30 līdz 20.30 Aktivitātes: ledus laušanas spēles, simulācijas spēle “Upe”, diskusijas par demokrātiju Pasākuma moderatore: Aiga Sorokina..

Pašiem savi Lāčplēši un Spīdolas!

Valsts svētku mēnesī Smiltenes vidusskolā jau par tradīciju kļuvis skolēnu pašpārvaldes rīkotais konkurss “Lāčplēsis un Spīdola”. Skolēni tajā sacenšas erudīcijā, izveicībā, veiklībā un spēka vingrinājumos. Spīdola un Lāčplēsis simbolizē tautas gudrību izdzīvot pat visgrūtākajos laikos. Konkursā redzētais un dzirdētais apliecināja, ka latviskās vērtības tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Katra jaunā Laimdota un tāpat arī Lāčplēsis vispirms ir lolots savā ģimenē… Paldies par to! Tāpat paldies skolotājiem, kuri ar savu pieredzi, zināšanām un personības spēku iedvesmo mūsu skolēnus lieliem un skaistiem mērķiem, palīdz ikvienam no viņiem atklāt savas spējas, lai sasniegto iecerēto. Latviešu tautas foklorā skaists cilvēks ir arī gudrs, izveicīgs un strādīgs, tāds, kurš spēj iedvesmot citus un nest savu gaismu pasaulē. Patiesi skaisti šīs vērtības redzēt mūsu skolēnos! Konkurss notika trīs klašu grupās. 10. – 12.klašu grupā Spīdolas titulu nopelnīja 10. klases skolniece Elizabete Ezergaile, bet Lāčplēša gods tika 11. klases skolniekam Kārlim Gavaram. 7. – 9. klašu grupā Spīdolas titulu ieguva 9. b klases skolniece Megija Dzene, bet Lāčplēša titulu – 8.c klases skolnieks Rūdolfs Zariņš. 4. – 6. klašu grupā – Spīdolas titulu nopelnīja 5. a klases skolniece Adrija Nellija Kondriča, bet Lāčplēša titulu – 5. a klases skolnieks Dāvids Žuravļovs. Būt skolas Spīdolai un Lāčplēsim –......

Atnes gaismu, sasildi sirdi!

Atnes gaismu, sasildi sirdi – ar šādu moto visu aizvadīto nedēļu strādāja Smiltenes vidusskolas skolēnu līdzpārvalde. Jaunieši gatavoja lukturīšus, mācījās dziesmu, ko dāvināt Sarkanā krusta Smiltenes slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas senioriem. Kopā ar līdzpārvaldes jauniešiem, viņu koordinatori – skolotāju Ilvu Dūmiņu un direktores vietnieci Simonu Zariņu senioriem sirdssiltu muzikālo sveicienu dāvināja arī Smiltenes vidusskolas absolvents, bijušais skolas presidents Kārlis Sīmanis. Skolēni un seniori satikās agri no rīta. Ausa gaismiņa, pie Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas logiem vēl vairākas stundas gaiši dega bērnu dāvinātās svecītes skaisti noformētajos lukturīšos. Bet vecmāmiņu un vectētiņu sirdis vēl ilgi sildīs saņemtā mīlestība un apziņa, ka viņus joprojām atceras un mīl. Latvija – tie esam mēs visi. Varbūt arī Tava mīlestība un sirdssiltums var kādā sirdī iedegt gaismu? Teksts un foto: Baiba Vahere..

Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde strādā un iedvesmo…

Lai labi mācītos, jābūt arī brīžiem, kas ļauj mazliet atpūsties, sirdī ielīt priekam, piedzīvot drauga pleca sajūtu, izaugsmi rosinošu konkurenci un apziņu, ka mūsu dienas piepilda tik daudz lielāku un mazāku notikumu. Lai kā reizēm gribētos ilgāk pakavēties domās pie kaut kā viena. Gluži kā koši stikla gabaliņi mozaīkā, arī mūsu skolas radošajā dienasgrāmatā šajos mācību gada pirmajos trīs mēnešos ierakstīti vairāki skaisti skolēnu pašpārvaldes rīkoti pasākumi, kurus noteikti atcerēsimies vēl ilgi. Laikā, kad lokā sitas lietus un sāk pūst aukstie rudens vēji, ir tik jauki pakavēties atmiņās par Literāro kafejnīcu, kurā jaunieši un skolotāji lasīja dzeju, kas atbalsojas sirdī. Pasākumā piedalījās arī Smiltenes vidusskolas absolvente, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēkne Ance Moruza, kuras brīnišķīgajā izpildījumā varējām dzirdēt komponista Emīla Dārziņa dziesmu ar dzejnieka Jāņa Poruka vārdiem “Aizver actiņas un smaidi”. Skolēnu pašpārvaldes prezidentes Alises Zvejnieces kronēšanas pasākums skolēniem bija brīnišķīga iespēja radoši izpausties, sveicot savu pārstāvi, kura tagad devusi arī svinīgu zvērestu rūpēties par Smiltenes vidusskolas skolēnu saimi, aizstāvēt viņu intereses, ļaut izskanēt skolas vārdam tuvu un tālu. Skolasbiedri vēlējumos un priekšnesumos prezidentei, gluži kā viņu “mazie brāļi” Ēzopa fabulās, izteica to, ko ilgojas viņas turpmākajā darbā redzēt visvairāk – vērīgas acis, kas pamana, kad kādam nepieciešama palīdzība,......

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux