Pirmsskola ielīgo Jāņus

Sanāciet, Jāņu bērni, Sagaidiet Jāņu dienu! Dzied putniņi, dzied bērniņi, Rīgas iela gavilēja 22. jūnijā Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupiņu bērni kopā ar audzinātājām un mūzikas skolotājām Evu, Daci un Līgu ielīgoja Jāņus. Lai turpinātu saglabāt la..

Iepazīstam skolu!

Mīļi gaidīti ciemiņi Smiltenes vidusskolas Rīgas ielas 16c ēkā 29.martā bija bērnudārza  “Pīlādzītis” Lapsēnu, Ezēnu un Vāverēnu grupu bērni. Savukārt 21.aprīlī pie mums viesojās mūsu skolas pirmsskolēni  – Mārītes, Burtiņi  un Ķipariņi. Viņi rudenī..

Sagaidot Mārtiņdienu

Smiltenes vidusskolas PII grupa Burtiņi šogad sagaidīja un pavadīja Mārtiņdienu mazā pulciņā, bet tas nemazināja prieku svinēt un kopīgi darbojoties sagaidīt Mārtiņdienu. Pirms svētkiem kopā tika gatavoti rotājumi grupai un maskas pašiem. Bērni mācījās dz..

Miķeļdiena grupā “Burtiņi”

Miķeļdienas rītu 29.septembrī sākām ar pārrunām, kas tad ir Miķeļdiena. Iepazinām ticējumus: Ja Miķeļdienā līst lietus būs silta ziema. Miķeļdienā jāskaita pupas vai zirņi, tad visu gadu būs nauda ko skaitīt. Tālāk devāmies iepazīt atnestos rudens dārzeņu..

Svinam Miķeļdienu

Šodien Miķeļdiena. Rudens saulgrieži. Tradicionālais tirdziņš šoreiz skolā nenotiek, bet vai tāpēc kāds atcēlis latviešu tautas tradīcijās tik nozīmīgos svētkus? – Pirmsskolas bērni grupiņās gatavoja Miķeļdienas cienastu, sākumskolas skolēni devās r..

“Zaķēnu” sveiciens Ģimenes dienā

14.maijā mazo “Zaķēnu” grupiņā notika Ģimenes dienas pasākums. Koncerts iesākās ar skaistu orķestra dziesmiņu. Bērni pasākumā spēlēja dažādus mūzikas instrumentus, deklamēja vecākiem veltītus dzejolīšus, dziedāja dziesmiņas un gāja rotaļās. Kopā ar viņiem..

“Pūcīšu” grupiņā sveic pavasari

Pļavās, mežmalās un dārzos sākuši mosties kukainīši. Dili, dili, dili – din- Atskan zvaniņš – Dzin, dzin, dzin, Pamodina vabolīti, pamodina taurenīti, Mostas viss, kas liekas jauks, Mosties, mosties mīļais draugs! Kurmītis nejauši nokļuvis dār..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux