“Zaķēnu” sveiciens Ģimenes dienā

14.maijā mazo “Zaķēnu” grupiņā notika Ģimenes dienas pasākums. Koncerts iesākās ar skaistu orķestra dziesmiņu. Bērni pasākumā spēlēja dažādus mūzikas instrumentus, deklamēja vecākiem veltītus dzejolīšus, dziedāja dziesmiņas un gāja rotaļās. Kopā ar viņiem..

“Pūcīšu” grupiņā sveic pavasari

Pļavās, mežmalās un dārzos sākuši mosties kukainīši. Dili, dili, dili – din- Atskan zvaniņš – Dzin, dzin, dzin, Pamodina vabolīti, pamodina taurenīti, Mostas viss, kas liekas jauks, Mosties, mosties mīļais draugs! Kurmītis nejauši nokļuvis dār..

Priecīgas Lieldienas!

“No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm, no bērzu pumpuriem šis laiks ir austs, ko Lieldienas ir atnesušas plaukstās…” (Lita Apine) Smiltenes vidusskolas vārdā visiem muzikālu sveicienu sūta mazie “Lācēni” un viņu skolotājas Līga O..

Darbs un studijas – vienots veselums

Vairākas mūsu skolas pirmsskolā strādājošās skolotājas vēl mācās augstskolā. Lai apvienotu ikdienas darbu ar studijām, nepieciešama liela izturība un vēlme mācīties ārpus darba laika. Katrai no skolotājām piemīt atbildības sajūta par to, ko apņēmušās izda..

Pedagogs – tas ir uz mūžu…

Šajā visiem tik grūtajā laikā, kad dažādi vīrusi ietekmē pirmsskolas grupu darbu, kad skolotājas slimo un nevar veikt savus tiešos darba pienākumus, esam ļoti priecīgi un pateicīgi skolotājām – pensionārēm. Viņas nekad neatsaka palīdzību darbā ar mazuļiem..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux