Iepazīsim skolu!

Visi nākamie Smiltenes vidusskolas pirmklasnieki un viņu vecāki tiek aicināti iepazīties ar skolu š.g. 16.maijā plkst.17.30 Dakteru ielā 27, Smiltenē. Lūgums līdz paņemt bērnam rakstāmpiederumus ( parasto zīmuli, krāsainos zīmuļus). Šajā tikšanās reizē bū..

Iepazīsim skolu!

Visi nākamie Smiltenes vidusskolas pirmklasnieki un viņu vecāki tiek aicināti iepazīties ar skolu š.g. 18.aprīlī plkst.17.30 Dakteru ielā 27, Smiltenē. Lūgums līdzi paņemt bērnam rakstāmpiederumus (parasto zīmuli, krāsainos zīmuļus). Pavisam plānotas trīs..

Drošības mēnesis Smiltenes vidusskolā

Septembris mūsu skolā ir Drošības mēnesis, kura galvenais mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas par dažādiem ar bērnu drošību saistītiem jautājumiem savas un citu veselības un dzīvības saglabāšanai. Kā ierasts, mācību gads iesākās ar skolas iekšējās kārtīb..

Lieldienu noskaņās

Ai, zaķi garausīti, Kā es tevi sen gaidīju! Ar raibām oliņām, Ar kadiķa zariņiem. Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupā „Ezīši” mazie bērni 11.aprīlī iepazinās ar Lieldienu tradīcijām. Bērni paši izmēģināja olu krāsošanu un notika arī sišanās ar olām. V..

Sirsnīgā vecmāmiņu pēcpusdiena

Ak, mīļās, labās vecmāmiņas, Kaut laika dzirnas visu maļ, Ar mazbērniem, tā allaž bijis, Nāk jaunība jums atpakaļ, Ar mazmazbērniem bērnu dienas, Bet šūpulis, kad jauns tiek kārts, No māmulītes vārda šķirams Nav arī vecmāmiņas vārds. Tek mīļās, baltās vec..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux