Starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs”

Smiltenes vidusskolas 2. līdz 12.klašu skolēniem piedalīšanās starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs” jau kļuvusi par tradīciju. Šodien čakli tika rēķināts visās trīs skolas ēkās. Āķīgie atjautības uzdevumi galvas smadzeņu vingrināšanai nebija tie vieglākie. Taču sengrieķu matemātiķis Eiklīds saka: “Matemātikā nav karaļu ceļa! Tu nevar..

Izsludina eseju konkursu jauniešiem par Gustava Zemgala un viņa laikabiedru devumu Latvijai

Valsts prezidents Gustavs Zemgals (1871–1939) un viņa laikabiedri vairākas desmitgades pirms Latvijas valsts nodibināšanas aktīvi veicināja latviešu sabiedrisko dzīvi un kultūru. Kopīgu ideālu vadīta, šī latviešu sabiedrisko darbinieku paaudze arī pasludināja Latvijas Republiku, spēja iedvesmot sabiedrību tās aizstāvēšanai un sekmīgai veidoša..

Konkurss “Izveido grāmatzīmi savai bibliotēkai!”

Smiltenes vidusskola, lai rosinātu skolēnu radošo fantāzijas izpausmi, interesi par lasīšanu un skolas bibliotēkas aktivitātēm, aicina piedalīties radošā konkursā “Izveido grāmatzīmi savai bibliotēkai!” Konkurss norisinās trīs grupās: 1.- 3.klašu, 4. – 6.klašu, 7. – 12.klašu. 1.- 3.klašu skolēniem jāizveido grāmatzīme par savu mīļāko grāmatu ..

Jauna viktorīna – “Ko tu zini par bibliotēku?”

Smiltenes vidusskolas bibliotēka piedāvā skolēniem piedalīties jaunā viktorīnā „Ko tu zini par bibliotēku?” Viktorīnas mērķis ir paplašināt un padziļināt skolēnu zināšanas par dažādiem ar bibliotēkām un to darbību saistītiem jautājumiem, veicināt skolēnu interesi par lasīšanu, uzlabot skolēnu informācijpratību, kā arī iesaistīt jaunus dalībni..

Noslēgusies viktorīna “Asini prātu!”

“Cilvēka prāts atklājas tad, kad viņam jādomā ārpus rāmja, kurā viņš pārzina katru niansi. Tad parādās atšķirība starp gudrību un zinību.” /a.n/ Viktorīnas “Asini prātu!” mērķis bija paplašināt un padziļināt skolēnu zināšanas, pārbaudīt skolēnu erudīciju un skolā apgūtās zināšanas, uzlabot skolēnu informācijpratību. Katru mēnesi skolēni apmek..

Vai varam? – Varam!

Smiltenes vidusskolas sporta skolotāju rīkotā akcija “Vai varam?” noslēgusies! Skolēni 43 dienās pieveikuši 16252 km. Ceļā uz vasaras Olimpisko spēļu galvaspilsētu Tokiju pagāja 19 dienas, bet mājup – 24 dienas. Visu šo laiku skolēnus no sirds atbalstīja pedagogi. “Vairākums dalībnieku akcijā piedalījās ar divriteni vai skriešus,” informē spo..

Dalība matemātikas konkursā

Jau tradicionāli Smiltenes vidusskola piedalās starptautiskajā matemātikas konkursā „Ķengurs”. Šogad attālināti, strādājot tiešsaistē, konkursā “Ķengurs 2021” piedalījās 68 mūsu skolas 2.-11.klašu skolēni. Šajā gadā konkursā kopumā piedalījās 9379 skolēni no 211 Latvijas skolām. 1.vietu skolas mērogā ieguva: Ieva Briede, Rodrigo Bukovs, Hugo ..

Akcija “Vai varam?”

Tuvojas vasara. Šogad, kā zināms, Japānas galvaspilsētā Tokijā notiks Vasaras Olimpiskās spēles. Sporta skolotāji  piedāvā visiem 1.-12.klašu skolēniem būt aktīviem un piedalīties akcijā „Vai varam?”. Šīs akcijas ietvaros  katrs skolēns nosūta ziņu (e-klases pastā, īsziņā, WhatsApp, ekrānšāviņu veidā) par noietajiem, noskrietajiem, riteņotaji..

4.c klases skolniece Lauma Strazdiņa startē “Gudrs, vēl gudrāks!”

Smiltenes vidusskolas 4.c klases skolniece Laumas Strazdiņa uzaicināta piedalīties LTV1 erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” 4.klasēm! No sirds lepojamies, jo pretendentu, kas vēlējās sacensties, bija patiesi daudz! Šodien notiek 1.pusfināla filmēšana. Turam īkšķus par mūsu Laumu un ar lielu nepacietību gaidām, kad spēli LTV1 ekrānos varēsim..

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina piedalīties Pasaules ūdens dienai veltītā virtuālā foto izstādē!

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina piedalīties virtuālā foto izstādē, kas tiks veltīta Pasaules ūdens dienai 22. martā.  Lūgums iesūtīt savas fotogrāfijas par tēmām: “Ūdens stāsts” vai “Ūdeņi aicina”. Fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu: [email protected] vai e-klasē – Ingunai Kudlānei, Adrijai Rubinai, Elīnai Kubuliņai – Vilnei, Dai..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux