Dalība matemātikas konkursā

Jau tradicionāli Smiltenes vidusskola piedalās starptautiskajā matemātikas konkursā „Ķengurs”. Šogad attālināti, strādājot tiešsaistē, konkursā “Ķengurs 2021” piedalījās 68 mūsu skolas 2.-11.klašu skolēni. Šajā gadā konkursā kopumā piedalījās 9379 skolēni no 211 Latvijas skolām. 1.vietu skolas mērogā ieguva: Ieva Briede, Rodrigo Bukovs, Hugo ..

Akcija “Vai varam?”

Tuvojas vasara. Šogad, kā zināms, Japānas galvaspilsētā Tokijā notiks Vasaras Olimpiskās spēles. Sporta skolotāji  piedāvā visiem 1.-12.klašu skolēniem būt aktīviem un piedalīties akcijā „Vai varam?”. Šīs akcijas ietvaros  katrs skolēns nosūta ziņu (e-klases pastā, īsziņā, WhatsApp, ekrānšāviņu veidā) par noietajiem, noskrietajiem, riteņotaji..

4.c klases skolniece Lauma Strazdiņa startē “Gudrs, vēl gudrāks!”

Smiltenes vidusskolas 4.c klases skolniece Laumas Strazdiņa uzaicināta piedalīties LTV1 erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” 4.klasēm! No sirds lepojamies, jo pretendentu, kas vēlējās sacensties, bija patiesi daudz! Šodien notiek 1.pusfināla filmēšana. Turam īkšķus par mūsu Laumu un ar lielu nepacietību gaidām, kad spēli LTV1 ekrānos varēsim..

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina piedalīties Pasaules ūdens dienai veltītā virtuālā foto izstādē!

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina piedalīties virtuālā foto izstādē, kas tiks veltīta Pasaules ūdens dienai 22. martā.  Lūgums iesūtīt savas fotogrāfijas par tēmām: “Ūdens stāsts” vai “Ūdeņi aicina”. Fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu: svbiblioteka@inbox.lv vai e-klasē – Ingunai Kudlānei, Adrijai Rubinai, Elīnai Kubuliņai – Vilnei, Dai..

Covid gadadienu atzīmēsim ar rēķināšanu!

Jau pagājis gandrīz gads, kopš Latvijā izsludināta Covid pandēmija. Domāju, ka vairāku Smiltenes vidusskolas skolēnu ģimenes atceras 12. marta vakaru pirms gada, kad satraukumā gaidījām, vai varēsim doties uz Rīgas 28. vidusskolā notiekošajām Latvijas sacensībām “Rēķini galvā”. Toreiz klātienes sacensības tika atceltas. Lai kā gribētos izbaud..

4. un 5.klašu skolēni aicināti pieteikties olimpiādei “Uzdrīkstos! Domāju! Radu!

Jau trešo gadu pēc kārtas atklātai olimpiādei “Uzdrīkstos! Domāju! Radu!”aicina pieteikties 4., 5. klašu skolēnu komandas no visām Latvijas skolām. Komandu veido seši skolēni, kas gatavi izmēģināt spēkus dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju pasaulē. Olimpiāde ir skolēnu iespēja iegūt pieredzi problēmrisināšanā, rīkoties jaunās situācijās,..

Vidzemes reģiona skatuves runas konkurss Cēsīs

Skatuves runas konkurss pēdējos gados ieguvis lielu skolēnu atsaucību. Ar katru gadu pieaug to skolēnu skaits, kuri vēlas dalīties ar klausītājiem savās izjūtās par kādu dzejas vai prozas darbu. Paplašinās arī to autoru loks, kuru darbi skolēnus uzrunā visvairāk. Viņu vidū ir gan visiem labi zināmi rakstnieki, piemēram, I.Ziedonis, O.Vācietis..

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019 noslēguma pasākums

19.februārī Smiltenes kinozālē uz lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēguma pasākumu pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki, kuri bija lasījuši un vērtējuši 2019. gada grāmatu kolekcijas. Kā ierasts, lasītāju un ekspertu bija daudz! Pavisam Smiltenes vidusskolā šogad tika aizpildītas 112 vērtēšanas anketas...

Smiltenes novada skolēnu skatuves runas konkurss

“Ikvienā no viņiem saskatu potenciālo valsts prezidentu! Viņi visi bija brīnišķīgi! Visus labprāt uzaicinātu uz savu teātri, ja tikai nāktu,” pēc Smiltenes novada skatuves runas konkursa atzina žūrijas pārstāve, Blomes pagasta amatierteātra režisore Gita Skadiņa. Ļoti atzinīgi skolēnu uzstāšanos vērtēja arī otrs žūrijas pārstāvis – Smiltenes ..

Ar labiem panākumiem pasaules mērogā

Čehijas organizētajā starptautiskajā tiešsaistes konkursā “The Best in English” angļu valodā piedalījās 16 462 skolēni no 25 valstu 624 skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja 23 jaunieši. Kaspars Pakulis no konkursa 856 Latvijas dalībniekiem izcīnīja 21. vietu bet Arvīds Bāliņš – 22. vietu. Apsveicam un no sirds lepojamies ar savu audz..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux