Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

“Skolēna Digitālais IQ” 2019 projekta ietvaros aicina ģimenes radīt un noslēgt digitālās veselības vienošanos. Portālā skolanakotnei.lv pieejami bezmaksas izglītojoši materiāli par ģimenes digitālo veselību. Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais ..

Konkurss “Mūsu mazais pārgājiens 2019”

Zemkopības ministrija (ZM) jau trīspadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2019”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki. Konkursa “Mūsu mazais pārgājiens 2019” uzdevums..

Konkurss 1. līdz 4. klases skolēniem “Drošākā klase”

Atsākoties mācībām, bērni aktīvi iepazīst pasauli gan skolā, gan ārpus tās. Tāpēc, gādājot par bērnu drošību, jo īpaši svarīgi ir atgādināt mazajiem vienkāršus noteikumus, kā uzvesties ceļā uz skolu un skolā. Lai palīdzētu izveidot sarunu par šo tēmu interaktīvāku, BALTA sadarbībā ar izdevniecību Zvaigzne ABC un Valsts Izglītības satura centr..

R. Mūkam veltīto jaunrades darbu konkurss

R. Mūkam veltīto jaunrades darbu konkurss līdz 2019.gada 8.novembrim. Par Robertu Mūku. Roberts Mūks (īstajā vārdā Roberts Avens), dzejnieks, filozofs un reliģiju pētnieks, dzimis 1923.gada 14.janvārī rakstveža ģimenē Galēnu pagasta Ošupē. Mūks studējis Vircburgas universitātē, Baltijas universitātē Pinnenburgā, Lēveles universitātē Beļģijā u..

“Skaļās lasīšanas” finālsacensības Latvijas nacionālajā bibliotēkā

Sestdien, 18.maijā, Rīgā, izskanēja Skaļās lasīšanas konkursa  5.- 6. klašu skolēniem fināla sacensības. Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir konkurss 11-12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Sacensības mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru ..

Erudīcijas diena “Dzīvie organismi un apkārtējā vide”

10.maijā Smiltenes vidusskolā notika Smiltenes novada 5. – 8.klašu skolēnu erudīcijas diena “Dzīvie organismi un apkārtējā vide”. Pasākumu vadīja Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centra (DAP DIC) Ziemeļvidzemes Dabas izglītības speciāliste Inta Soma. Tikšanās mērķis – brīvā un radošā gaisotnē, komandām savstarpēji sadarbojoties, ..

Konkurss “Tīrai Latvijai”

Skaidrojot videi kaitīgo atkritumu nelabvēlīgo ietekmi uz vidi un aicinot sabiedrību aktīvāk iesaistīties izlietoto bateriju nogādē pārstrādei, “Zaļā josta” aizvadīja izlietoto bateriju vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2018./2019. mācību gada sezonu. Konkursā piedalījās  55 003 bērni un jaunieši no 233 izglītības iestādēm  Latvijā.  “Zaļā j..

Erudīcijas konkurss Eiropas dienā

9.maijā, par godu Eiropas dienai, Smiltenes vidusskolā notika jauniešu pašpārvaldes rīkoti erudīcijas konkursi 5. – 12. klašu skolēniem. Erudīcijas sacensības 5. – 7.klašu skolēniem vadīja 11.b klases skolnieks Kaspars Pakulis, bet konkursu 8. – 12.klašu skolēniem – skolas prezidente Līga Gavare. Konkursi, kuros jauniešiem jāatbild uz jautāju..

“Esi zinošs, radošs, atjautīgs!”

11.aprīlī Smiltenes vidusskolā notika konkurss Smiltenes novada skolu astoto klašu skolēniem krievu valodā “Esi zinošs, radošs, atjautīgs!” Savstarpēji sacentās Palsmanes pamatskolas, Grundzāles pamatskolas un četras Smiltenes vidusskolas astoto klašu komandas. Konkursu, kas Smiltenes vidusskolā jau kļuvis par tradīciju, organizē ar mērķi – u..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux