Vidzemes reģiona skatuves runas konkurss Cēsīs

Skatuves runas konkurss pēdējos gados ieguvis lielu skolēnu atsaucību. Ar katru gadu pieaug to skolēnu skaits, kuri vēlas dalīties ar klausītājiem savās izjūtās par kādu dzejas vai prozas darbu. Paplašinās arī to autoru loks, kuru darbi skolēnus uzrunā visvairāk. Viņu vidū ir gan visiem labi zināmi rakstnieki, piemēram, I.Ziedonis, O.Vācietis..

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019 noslēguma pasākums

19.februārī Smiltenes kinozālē uz lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēguma pasākumu pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki, kuri bija lasījuši un vērtējuši 2019. gada grāmatu kolekcijas. Kā ierasts, lasītāju un ekspertu bija daudz! Pavisam Smiltenes vidusskolā šogad tika aizpildītas 112 vērtēšanas anketas...

Smiltenes novada skolēnu skatuves runas konkurss

“Ikvienā no viņiem saskatu potenciālo valsts prezidentu! Viņi visi bija brīnišķīgi! Visus labprāt uzaicinātu uz savu teātri, ja tikai nāktu,” pēc Smiltenes novada skatuves runas konkursa atzina žūrijas pārstāve, Blomes pagasta amatierteātra režisore Gita Skadiņa. Ļoti atzinīgi skolēnu uzstāšanos vērtēja arī otrs žūrijas pārstāvis – Smiltenes ..

Ar labiem panākumiem pasaules mērogā

Čehijas organizētajā starptautiskajā tiešsaistes konkursā “The Best in English” angļu valodā piedalījās 16 462 skolēni no 25 valstu 624 skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja 23 jaunieši. Kaspars Pakulis no konkursa 856 Latvijas dalībniekiem izcīnīja 21. vietu bet Arvīds Bāliņš – 22. vietu. Apsveicam un no sirds lepojamies ar savu audz..

Erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”

21.novembrī Smiltenes vidusskolā jau otro gadu notika jauniešu pašpārvaldes rīkotais erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!” Zināšanās, radošumā, atjautībā un veiklībā savstarpēji sacentās astoņi desmito klašu, tikpat vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni, kā arī skolotāju komanda. Šoreiz vislabāk veicās 11.klašu komandai, otro vietu..

Latvijas Kultūras kanona konkurss “Kultūras kanons, radošā un mana brīvība”

Smiltenes vidusskolas skolēnu komanda 14.oktobrī devās uz Cēsīm, lai piedalītos konkursa “Kultūras kanons, radošā un mana brīvība” pirmajā kārtā. Pasākums notika Cēsu vēstures un mākslas muzejā, Cēsu Jaunajā pilī. Smiltenes vidusskolas komandā darbojās 10.a klases skolēni Ance Pakalne un Ginters Ķelps, kā arī Linda Amanda Bluķe no 12.a klases..

59 komandas no visas Latvijas apņēmušās mainīt ikdienas paradumus, samazinot radīto atkritumu apjomu

Valsts izglītības satura centra un “Zaļā josta” izsludinātajā izaicinājumā skolēniem “Atkritumiem NĒ” ir pieteikušās 59 komandas no visas Latvijas, kas ir apņēmušās mainīt ikdienas paradumus tīrākas vides labā. Izaicinājuma “Atkritumiem NĒ” dalībniekiem ir uzdevums mēneša laikā mainīt savus un savas ģimenes ikdienas paradumus, cenšoties maksi..

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

“Skolēna Digitālais IQ” 2019 projekta ietvaros aicina ģimenes radīt un noslēgt digitālās veselības vienošanos. Portālā skolanakotnei.lv pieejami bezmaksas izglītojoši materiāli par ģimenes digitālo veselību. Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais ..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux