Ancei Natai Pilsniburei – atzinība!

1.decembrī Smiltenes vidusskolas 9.b klases skolniece Ance Nata Pilsnibure saņēma atzinību par filozofiskām pārdomām Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas 14. konkursā. Radošajās sacensībās piedalījās 158 skolēni no visas Latvijas un pamatskolu grupā Ance Nata bija viena no 37 skolēniem – interesantāko un oriģinālāko darbu autoriem, kuri saņēma..

Viktorīna “Latvijas dabas dārgumi 2018” 1. – 4. klasēm

Kā svarīgu uzdevumu patriotu mēnesī līdzās Latvijas vēsturei aktualizējām Latvijas dabas vērtības. Svarīgi bija dot informāciju uzskatāmā, skolēniem pieejamā vietā. Tika izveidota “stāvgrāmata*” bibliotēkas stiklotajā sienā – krāsainu attēlu un aprakstu galerija no 7 objektiem,  kurus Latvijas dabas fonds izvirzījis par  2018. gada nomi..

5.-8.klašu skolēni sacenšas erudīcijā

21.novembrī Smiltenes vidusskolā norisinājās pirmā “Erudītu Elites” nodarbība 5. – 8. klasēm. Nodarbībā tika piedāvāti 6 uzdevumi, ko sagatavoja 11.b klases skolēni Kaspars Pakulis un Airita Rubina, kā arī skolas absolvente Kristīne Ķikute. Pirmās nodarbības tēma – Latvija. Jaunie erudīti tika vērtēti divās klašu grupās: 5.-6.klas..

Skolas ekopadome izsludina konkursu

Sākušās Ekoskolu Rīcības dienas. Rīcības dienas ir laba iespēja uzsākt vienu  no Ekoskolas galvenajiem uzdevumiem- sabiedrības iesaistīšanu un izglītošanu. Kopā vieglāk, tādēļ Smiltenes vidusskolā no 29.oktobra līdz 4. novembrim, vienlaicīgi visā Latvijā, vienas nedēļas laikā notiek Ekoskolu Rīcības dienas. Kopīgā tēma:    „Nē  vienreiz lieto..

Sākusies Vidzemes JĢS jaunā sezona

Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolas 21.sezona sākās 22.septembrī. Pirmās nodarbības tēma bija “Latvijai – 100”. Nodarbības uzdevumi bija gan par lielajiem valsts svētkiem, gan par mūsu valsti gadsimta griezumā. Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas žūrija  veikusi vairākas izmaiņas – vidusskolas klašu grupu apvienošanu vienā (10. ..

Noslēdzies konkurss “Iepazīsti putnu pasauli!”

Konkursa “Iepazīsti putnu pasauli!” noslēguma pasākums notika 14. jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes “Meža mājā” Ķemeros. Konkursā kopā piedalījās 124 dalībnieki, bet uz uzvarētāju apbalvošanas pasākumu tika aicināti 20 labākie ar savām ģimenēm un skolotājiem. Smiltenes vidusskolas skolēni Katrīna Rozīte, Arno Eglītis un Estere Stūre saņēma ..

Konkurss “Iepazīsti putnu pasauli!”

Mācību gada izskaņā mūs sasniegusi patīkama vēsts no Latvijas Ornitologu biedrības (LOB), kura jau 3. gadu organizē konkursu Latvijas skolēniem par putnu dzīvi, paradumiem, aizsardzību. Konkurss tiek rīkots LOB skolu programmas “Putni un mēs” ietvaros. Tas noritēja 5 kārtās no janvāra līdz aprīlim. Uzaicināju arī mūsu skolas – Ekoskolu kustīb..

Smiltenes vidusskolas skolēni aktīvi iesaistās izlietoto bateriju vākšanas akcijā “Tīrai Latvijai!”

Noslēdzies “Zaļā josta” izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”, kurā aizvadītajā mācību gadā piedalījās 335 izglītības iestādes no visas Latvijas. Kopumā konkursā savāktas 35,3 tonnas bateriju. Piedaloties 48 izglītības iestādēm no Vidzemes reģiona, konkursā “Tīrai Latvijai!” izdevies nodot pārstrādei 4,833 tonnas izlietotu ba..

«Wiki Loves Earth» – viens no lielākajiem dabas fotokonkursiem pasaulē

«Wiki Loves Earth» ir viens no lielākajiem dabas fotokonkursiem pasaulē. Latvijā tas tiek organizēts otro gadu pēc kārtas ar nosaukumu «Dabas skati Vikipēdijā». Konkurss apvieno dabas un fotogrāfijas entuziastus no visas pasaules, lai apkopotu aizsargājamo dabas teritoriju, nacionālo parku, rezervātu un dabas pieminekļu attēlus un ilustrētu a..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux