Smiltenes vidusskolas skolēni aktīvi iesaistās izlietoto bateriju vākšanas akcijā “Tīrai Latvijai!”

Noslēdzies “Zaļā josta” izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”, kurā aizvadītajā mācību gadā piedalījās 335 izglītības iestādes no visas Latvijas. Kopumā konkursā savāktas 35,3 tonnas bateriju. Piedaloties 48 izglītības iestādēm no Vidzemes reģiona, konkursā “Tīrai Latvijai!” izdevies nodot pārstrādei 4,833 tonnas izlietotu ba..

«Wiki Loves Earth» – viens no lielākajiem dabas fotokonkursiem pasaulē

«Wiki Loves Earth» ir viens no lielākajiem dabas fotokonkursiem pasaulē. Latvijā tas tiek organizēts otro gadu pēc kārtas ar nosaukumu «Dabas skati Vikipēdijā». Konkurss apvieno dabas un fotogrāfijas entuziastus no visas pasaules, lai apkopotu aizsargājamo dabas teritoriju, nacionālo parku, rezervātu un dabas pieminekļu attēlus un ilustrētu a..

Aprīlī – Vidzemes JĢS 20. sezonas noslēgums

14.aprīlī notika Vidzemes JĢS sezonas septītā nodarbība “20.gadsimta ģeogrāfija”. Nodarbības noslēgumā diplomus saņēma visa mācību gada veiksmīgākie dalībnieki, kā arī pie pateicībām tika aktīvākie VJĢS nodarbību apmeklētāji. Šajā kārtā pārstāvētas bija 15 Vidzemes novada skolas. No Smiltenes vidusskolas piedalījās Jānis Ričards Bikiņš, Rober..

“Gudrās pūcītes” un “Testu grāvēji”…

Straujiem soļiem tuvojas mācību gada noslēgums. Vēl tikai nedaudz un vasara būs klāt! Šis ir laiks, kad Smiltenes novada sākumskolēni atskatās uz paveikto mācību jomā. Trešklasnieki savās olimpiādēs spēkiem un zināšanām mērojās jau martā. Nu erudīciju un spēju orientēties nezināmajā ir rādījuši arī otrklasnieki.aprīlī mūsu skolā sanāca un sab..

Latviešu valodas un literatūras erudīcijas konkurss novada 5.-7.klašu skolēniem

Mūsdienu mainīgajā pasaulē svarīgi ir prast mērķtiecīgi un atbildīgi izmantot iegūtās zināšanas un prasmes dažādās dzīves situācijās. Līdz ar to mācību procesā arvien vairāk tiek iekļauti elementi, kas vērsti uz kopsakarību meklēšanu, spēju darboties nestandarta situācijās. Tāpēc šogad novada skolu 5.-7.klašu skolēniem tradicionālās latviešu ..

Foto stāstu akcija “Cilvēks vidē”

Turpinies dabā un lai daba turpinās tevī! UNESCO Latvijas Nacionālā komisija sadarbībā ar izglītības uzņēmumu “Lielvārds”, Dabas aizsardzības pārvaldi un Vidzemes Augstskolu izziņo foto stāstu akciju “Cilvēks vidē”.  Šodien ir nepieciešams ne tikai padomāt par neskarto dabu un mierīgu dabas un cilvēka līdzāspastāvēšanu..

Godam izcīnītas uzvaras

Jau 16 gadus Latvijas skolēni piedalās projekta Miksike organizētajās ātrrēķināšanas sacensībās “Rēķini galvā”. Arī Smiltenes novada bērni un jaunieši aktīvi trenējas un vienmēr piedalās trijās Latvijas neklātienes kārtās.  Šogad 1.-3. klašu grupā piedalījās apmēram 500 dalībnieki, 4-6. klašu grupā 800, 7.- 12. klašu un veterānu grupā ap 440 ..

Skatuves runas konkurss

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm organizē skolēnu skatuves runas konkursu. Konkurss notiek divās kārtās. 23.martā Vidzemes kultūrvēsturiskā novada reģionālajā skatuves runas konkursā Valmierā Kārlis Sīmanis (8.kl.) ieguva 1.pakāpes diplomu (sk.S.Rīdere), Ga..

Matemātikas konkurss “Ķengurs”

22.martā Smiltenes vidusskolas 2. -12. klašu skolēni piedalījās starptautiskā matemātikas konkursā „Ķengurs”, lai pārbaudītu savas zināšanas un sacenstos ar skolēniem no visas pasaules. Konkursa mērķis ir ieinteresēt jauniešus un dot viņiem pārliecību par savām spējām, un tā devīze ir „Matemātika visiem”. Konkursa dzimtene ir Austrālija. Tā ī..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux