STIPENDIJU KONKURSS vidusskolēniem

AS “Latvijas valsts meži” aicina  10. – 12. klašu skolēnus piedalīties 2018. gada stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”, radot līdz 31. janvārim plakātu par tēmu “Kas ir bioekonomika?”. Konkursa stipendiju fonds – 1700 eiro! Konkursu organizē AS “Latvijas valsts meži” sadarbī..

Konkurss skolēnu radošo ideju banka “Smiltene – Eiropas nākotnes pilsēta”

Sadarbojoties ar Smiltenes pilsētas bibliotēku, tiek izsludināts konkurss skolēnu radošo ideju banka “Smiltene – Eiropas nākotnes pilsēta”. Aicinām 7.-12.klašu skolēnus atbalstīt šo konkursu.  skolēnus, padomāt, kā  radoši attīstīt un pilnveidot Smilteni un atspoguļot to savos darbos. Noslēguma pasākums plānots pilsētas bibliotēkā, uz kuru va..

ZPD konkurss “Pasaule pieprasa tehniskos prātus”

Rīgas Tehniskā universitāte šogad 11 reizi organizē un aicina Latvijas skolotājus un skolēnus piedalīties ZPD konkursā “Pasaule pieprasa tehniskos prātus” www.rtu.lv/zpd . Konkursa dalībniekiem RTU piedāvā iespēju strādāt RTU laboratorijās un saņemt zinātnieku konsultācijas. Balvu fonds: 1. vieta – 900 EUR, 2. vieta – ..

Citadele organizē Kristapa Porziņģa T-krekla dizaina konkursu

Ikviens Latvijas iedzīvotājs var piedalīties konkursā par T-krekla dizainu, kur galvenais elements ir Kristaps Porziņģis. NBA zvaigzne ir Citadeles zīmola vēstnesis, tāpēc banka organizē konkursu ar mērķi izveidot iedvesmojošu krekliņu saviem darbiniekiem. Darbus dalībai konkursā var iesūtīt līdz šī gada 30. oktobrim.  ..

Vidusskolēni un studenti aicināti piedalīties eseju konkursā “Progress sākas tur, kur ir konkurence”

No 9. līdz 31. oktobrim Konkurences padome (KP) aicina vispārizglītojošo skolu 10.-12. klases skolēnus, kā arī bakalaura un 1. līmeņa augstākās izglītības studiju ekonomikas un tiesību zinātņu studentus piedalīties iestādes rīkotajā eseju konkursā par tēmu “Progress sākas tur, kur ir konkurence”. Esejā vidusskolēni un studenti aicināti sniegt..

Jaunieši aicināti piedalīties valsts karogam veltītā fotokonkursā “Mūsu karogs”

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei, kā arī veicinot patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties fotokonkursā “Mūsu karogs”. Konkursa uzvarētāji dosies braucienā ar patruļkuģi, kā arī saņems pārsteiguma balvas. Fotokonkursu organizē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas nov..

PANĀKUMI VIDES ERUDĪCIJAS SPĒLĒ “VIDES ERUDĪTS”

27. septembrī Elīza Kaupe, Grieta Stīpniece un Matīss Velps izcīnīja uzvaru vides erudīcijas spēles  “Vides erudīts” 1. kārtā, kas risinājās Gulbenē. Konkursu vairākās kārtās organizē biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” sadarbībā ar Latvijas Reģionu Televīziju “Re:TV”, lai veicinātu videi draudzīgu dzīvesveidu. Erudīcijas spēlē Elīzai, Grieta..

Jaunieši aicināti vasaras brīvlaikā būt aktīviem vietvārdu talciniekiem

Vasaras brīvlaikā skolu un augstskolu jaunieši aicināti būt aktīviem “Vietvārdu talkas” dalībniekiem un apzināt un pierakstīt savas, vecāku vai vecvecāku dzimtās vietas. Apzinātos vietvārdus līdz 30. septembrim ikviens var reģistrēt Tautas vietvārdu datubāzē www.vietvardi.lv. “Vietvārdu talka” tika atklāta 23. februārī, veltot to Starptautisk..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux