Noslēdzies konkurss “Iepazīsti putnu pasauli!”

6

Konkursa “Iepazīsti putnu pasauli!” noslēguma pasākums notika 14. jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes “Meža mājā” Ķemeros. Konkursā kopā piedalījās 124 dalībnieki, bet uz uzvarētāju apbalvošanas pasākumu tika aicināti 20 labākie ar savām ģimenēm un skolotājiem. Smiltenes vidusskolas skolēni Katrīna Rozīte, Arno Eglītis un Estere Stūre saņēma diplomus un balvas par lielisku sniegumu un izciliem rezultātiem kādā no piecām konkursa kārtām.
Pasākumā noklausījāmies ornitologu un uzņēmuma “Cemex”, LOB sadarbības partnera, vērtējumu un ieteikumus turpmākiem pētījumiem. Devāmies putnu balsu klausīšanās pārgājienā pa piejūras meža tipu – dumbrāju, aplūkojām Meža mājās iekārtoto pļavu, purvu un meža istabu. Pēc garās un  nogurdinošās dienas iebridām jūrā. Paldies šoferim Dzintaram Ziediņam par pacietību un ieinteresētību!

Ar novēlējumu: “Klausies dabā!” Inese Raiskuma