Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019 noslēguma pasākums

zurija

19.februārī Smiltenes kinozālē uz lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēguma pasākumu pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki, kuri bija lasījuši un vērtējuši 2019. gada grāmatu kolekcijas.
Kā ierasts, lasītāju un ekspertu bija daudz! Pavisam Smiltenes vidusskolā šogad tika aizpildītas 112 vērtēšanas anketas. Aptaujātie bērni un vecāki pauda gandarījumu par iespēju piedalīties un lasīt jaunākās grāmatas. Eksperti atzīst, ka grāmatu kolekcijas šogad bijušas īpaši labas, tāpēc ka piedāvātā lasāmviela bija daudzveidīga, domāt un līdzi just rosinoša.

Smiltenes vidusskolā šogad par labākajām atzītas:

5+ grupā ”Kaimiņi” E. Carfati 1. vieta, ”Laime ir lapsa” E. Dacjūte 2. vieta, ”Grāmata Benijam” J. Kopena 3. vieta;

9+ grupā ” Eva, Niks un es” A. Volca” 1. vieta, ”Plastmasas huligāni” A. Vanaga 2. vieta, ”Augstāk par zemi” Z. Volkinšteine un ”Meitene, kas gribēja izglābt grāmatas” K.  Hāgerups dalīja 3. vietu;

Vecāku žūrijā ”Zivs kokā” L. Maleilija Hanta 1. vieta, ”Vientulības gals” B. Velss 2. vieta, ”Skolotāji” A. Akmentinš 3. vieta.

Pasākumā katrs žūrijas eksperts saņēma pateicību, īpašu žūrijas atslēgu piekariņu un gardu šokolādi. Visvairāk gan tika gaidīta balva – kinofilma “Arktikas sargi”. Par šo dāvanu jāpateicas Smiltenes kultūras centra vadītajai Andai Avotai un kinoteātra vadītājam Gunāram Liedagam.

Skolas bibliotekāre Daiga Ote