Viktorīna 4. – 6. klasēm “Pārbaudi savu lasītprasmi! Starptautiskā dzimtās valodas diena”

4-6

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 4. – 6. klašu skolēnus piedalīties februāra viktorīnā “Pārbaudi savu lasītprasmi!”. Šoreiz viktorīnas tēma ir “Starptautiskā dzimtās valodas diena.”
Starptautiskā dzimtās valodas diena tiek svinēta visā pasaulē katru gadu 21. februārī kopš 1999. gada, kad UNESCO izveidoja valodas piemiņas dienu. Tās izveidošanas mērķis ir veicināt izpratni par pasaules valodu un kultūru daudzveidību, jo liela daļa no pasaules valodām ir apdraudētas un vairums no tām var kļūt par mirušām valodām.
Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)
Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 29. februārim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balvu!

Afisa 4 lidz 6 klasemfeb