Smiltenes vidusskolas devīto klašu izlaidums

DSC02725 (Copy)

8.jūnijā uz pamatskolā pavadīto laiku, spilgtākajiem, neaizmirstamākajiem un skaistākajiem notikumiem tajā atskatījās Smiltenes vidusskolas 9.klašu skolēni. Kāds piedzīvoto salīdzināja ar stāstu, kāds ar spraigu un dinamisku noveli, citi ar piedzīvojuma romānu, miniatūru, eseju vai eposa cienīgiem notikumiem.

“Manam skolas laikam ir izbrīnā ieplestas acis, apspiestu vai piepeši vaļā palaistu smieklu aizrautīgais troksnis. Mans skolas laiks ir reizē nopietns un nenopietns,” atzina Roberts. “Mans skolas laiks skrien vaļā palaistiem matiem, tas steidzas tā, ka neviens tam netiek līdzi. Un reizēm velkas kā nospriegota gumija,” savās pārdomās dalījās Emīlija.

Katram absolventam Smiltenes vidusskolā pavadītie gadi paliks atmiņā ar ko citu. Reizēm vissvarīgāko grūti izteikt vārdos, jo tas notiek bez vārdiem…

Sestdien viņu visu skolas laiks bija apstājies puķu smaržā un īpašajos brīžos kopā ar vistuvākajiem.

Mūsu devītajiem vēl priekšā tik daudz…

Lai ikvienam no viņiem izdodas izdzīvot katru dzīves dienu, piepildot to ar saviem sapņiem un darbiem, drosmīgi pārvarot šķēršos un izaicinājumus, izvirzot aizvien jaunus un jaunus mērķus un tos arī sasniedzot!

Paldies klašu audzinātājiem Tatjanai Voverei, Sanitai Cīrulei, Edgaram Jansonam un visiem pamatskolas skolotājiem, kā arī skolēnu vecākiem, vecvecākiem un krustvecākiem par stingrajiem pamatiem, drošības sajūtu, mīlestību, atbalstu, jauniešiem dāvāto pieredzi un dzīvesgudrību!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Jānis Ūdris

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux