Atbalsts nedrošā brīdī

Materiāls no https://www.izm.gov.lv/lv/jaunums/atbalsts-nedrosa-bridi   Krīzes laikā, kad izjaukts ierastais dzīves ritms un jāievēro dažādi ierobežojumi, daudzi izjūt spriedzi, trauksmi, dusmas, bēdas vai nomāktību. Šādas emocijas ir saprotamas un n..

Skatos es pa logu….

Kaut visā pasaulē cilvēkus nomoka vīruss, rūķīšus tas nav skāris. Viņi no savas pasaku valstības droši dodas apraudzīt bērnus. Klejojot no vienas vietas uz nākamo, viens jautrs rūķītis 15. decembra rītā ieskatījās pa Smiltenes vidusskolas Rīgas ielas nama..

Mārtiņdiena

7.novembrī Smiltenes vidusskolas pirmsskolas “Mārīšu” un “Pūcīšu” grupas bērni kopīgi atzīmēja Mārtiņdienu. Lai vārti no rudens uz ziemu tiktu atvērti skanīgi, bērni gāja rotaļās, dziedāja dziesmas par Mārtiņiem, minēja dažādas mīklas un, protams, neizpal..

Izmaiņas pirmsskolas mācību saturā

No šā mācību gada Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupiņās tiek īstenots jaunais, kompetenču pieejā balstītais mācību saturs. Septembrī skolā viesojās Valsts Izglītības satura centra (VISC) īstenotā ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola ..

Vecvecāku pēcpusdiena

29.martā Smiltenes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas “Mārītes” audzēkņi kopā ar audzinātājām Mairitu Belorazeviču, Sanitu Ceriņu un mūzikas skolotāju Līgu Osmu bija sarūpējuši ikgadējo pasākumu vecvecākiem. Bērni “Vecvecāku pēcpusdienā”..

“Ezīši” “Vecīša cimdiņā”

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupiņas “Ezīši” audzēkņi kopā ar audzinātājām Ingu Štorhu un Santu Ķauķīti saviem vistuvākajiem skatītājiem Ziemassvētkos uzdāvināja pašu iestudētu latviešu tautas pasaku “Vecīša cimdiņš”. Cimdiņā patvērumu atrada gan mu..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux