Vidusskolēni saņem Smiltenes novada domes stipendijas

IMG_7350 (Medium)

Ar mērķi veicināt skolēnu motivāciju sasniegt iespējami augstākos mācību rezultātus un stimulēt izglītojamo vēlmi apgūt augstvērtīgas zināšanas, atbildīgi, ieinteresēti un daudzveidīgi darboties padziļinātai prasmju apguvei, radošas pieejas izmantošanai ārpus stundām, Smiltenes vidusskolā jau vairākus gadus tiek piešķirtas novada domes finansētas stipendijas vidusskolēniem. Prieks, ka ar katru mācību gadu stipendiātu skaits ir pieaugošs, un šobrīd stipendijas nopelnījuši vairāk kā puse vidusskolēnu.
Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis kopā ar Izglītības pārvaldes vadītāju Guntu Grigori un Smiltenes vidusskolas direktori Ilzi Verginu 14.septembrī pasniedza apliecinājumus tiem skolēniem, kuri stipendijas saņems šajā semestrī.

Tie ir:
10. klašu skolēni Kaspars Pakulis, Agita Rīdere, Kārlis Rozītis, Elīza Āboltiņa, Patrīcija Kauškale, Evija Sūna, Kate Apse, Amanda Luīza Behmane, Elza Bekmane, Madara Lepiksone, Monika Ziediņa, Rūdolfs Fabiāns, Jānis Aivis Ceriņš, Artūrs Hļebņikovs, Alise Kazeka, Elīza Krievāne, Elvīra Miesniece, Renāte Ieviņa Kalašinska, Amanda Pērkone, Niks Lārmanis, Airita Rubina, Arvīds Bāliņš, Baiba Feldmane, Daniela Brikmane, Elīna Butka, Inārs Lielgalvis, Linda Amanda Bluķe, Toms Kristiāns Hirte;
11.klašu skolēni Kate Alīsija Apse, Reina Iesaliņa, Una Dombrovska, Mārcis Zēbergs, Emīls Lapiņš, Rigonda Buša, Elīza Būda, Marta Deņīsova, Jānis Dzenis, Līga Gavare, Anžela Halilova, Elīza Kaupe, Paula Kontere, Elisa Laganovska, Jānis Mežiels, Elvis Nagla, Ričards Rullis, Grieta Stīpniece, Beāte Velpe, Artūrs Žēbins, Emīls Vizulis, Edmunds Zālītis;
12.klašu skolēni Jana Marta Ivanovska, Lauma Melece, Druvis Čakārnis, Madara Māra Grigore, Elīna Skopāne, Kristiāns Elvis Šmulāns, Elizabete Kokarēviča, Una Kasparinska, Loreta Drone, Elza Ķestere, Kristīne Ķikute, Agate Mūrniece, Reinis Putrālis, Laura Rubene, Elīna Zirdziņa, Matīss Velps, Rūdis Rozītis, Linda Mišukova, Una Bērziņa, Alise Piese, Evita Kaļva.

Priecājamies par mūsu stipendiātiem!