Noslēgusies viktorīna “Ko tu zini par bibliotēku?”

Bibliotēka ir tautas smadzenes vienmēr un visur. (K. Skujenieks)

Viktorīnas “Ko tu zini par bibliotēku?” mērķis bija paplašināt un padziļināt skolēnu zināšanas par dažādiem ar bibliotēkām un to darbību saistītiem jautājumiem, veicināt skolēnu interesi par lasīšanu, uzlabot skolēnu informācijpratību, medijpratību, kā arī iesaistīt jaunus dalībniekus bibliotēkas aktivitātēs.

Katru mēnesi skolēni apmeklēja Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildēja uz 10 jautājumiem par dažādām ikmēneša tēmām, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu.

Laiks ir paskrējis neticami ātri, un viktorīna “Ko tu zini par bibliotēku?” ir noslēgusies. Paldies visiem, kuri bija aktīvi un piedalījās! Ar prieku varam paziņot, ka viktorīnā šajā laikā ir piedalījušies 48 Smiltenes vidusskolas skolēni, konkurence bija liela. Skolēni atzina, ka daudzi jautājumi likuši padomāt, iedziļināties un meklēt atbildes dažādos informācijas resursos, kā arī bijis interesanti uzzināt vairāk par bibliotēkas funkcijām. Kopumā viktorīna tika vērtēta pozitīvi, un skolēni vēlētos līdzīgās viktorīnās piedalīties arī turpmāk. Visu mēnešu kopējie rezultāti ir apkopoti un varam paziņot uzvarētājus.

* Viktorīnā “Ko tu zini par bibliotēku?” 3. – 6. klašu grupā:

Pirmo vietu ir izcīnījis  Klāvs Putrālis (3. b klase) ar 57 punktiem.

Otro vietu ieņem Sandija Laktiņa (3. c klase)  ar 32 punktiem.

Trešajā vietā ir Rinalds Auziņš (3. b klase) ar 30 punktiem.

* Viktorīnā “Ko tu zini par bibliotēku?” 7. – 9. klašu grupā:

Pirmo vietu ir ieguvusi Marta Emīlija Auziņa (9. d klase) ar 18 punktiem.

Otro vietu ieņem Simona Bette (9. b klase) ar 10 punktiem.

Trešajā vietā ir Gustavs Stāvausis – Bērtiņš (8. a klase) ar 9 punktiem.

Par balviņu un diplomu saņemšanu ar visiem uzvarētājiem sazināsimies personīgi!

Apsveicam!

Lai saulaina un pozitīvām emocijām bagāta vasara!

Smiltenes vidusskolas bibliotekāres