Paldies Dacei Ciekurei par ieguldījumu skolēnu un Smiltenes vidusskolas izaugsmē!

2

Smiltenes vidusskolas izglītības metodiķe un ilggadējā matemātikas skolotāja Dace Ciekure saņēmusi Smiltenes novada pašvaldības Goda rakstu par augstu profesionālo meistarību un radošo darbību pedagoģiskajā procesā un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā! Apsveicam un pateicamies par Daces Ciekures mūža darbu, ieguldījumu skolēnu un mācību iestādes izaugsmē!

Dace Ciekure ilgus gadus bijusi izcila matemātikas skolotāja, direktores vietniece izglītības jomā, no 2023./ 2024.m.g. – izglītības metodiķe Smiltenes vidusskolā.

Smiltenes vidusskolā strādā kopš 1996. gada. Skolotāja Dace Ciekure ir radoša un racionāla vienlaikus, ātri un bieži pavisam neordināri risina sarežģītus darba jautājumus, apveltīta izcilām darba spējām.

Strādājot par matemātikas skolotāju, mācīja skolēniem zināšanas apgūt, darbojoties praktiski, rosināja domāt, uzdot jautājumus un pašiem meklēt atbildes. Skolotājas vadītās mācību stundas bija radošas un zinātkāri veicinošas.

Skolotāja darbs bieži tiek novērtēts tikai pēc gadiem, un pierādījums skolotājas Daces darbam, spējai ieinteresēt un savas zināšanas nodot nākamajām paaudzēm – trīs Daces bijušās skolnieces šobrīd ir Smiltenes vidusskolas matemātikas skolotājas.

Dace nekad nepārstāj pilnveidot savas zināšanas, nekad nepārstāj apgūt ko jaunu, kolēģiem neatsaka palīdzību un padomu, rosina jaunām idejām.

Strādājot par direktores vietnieci izglītības jomā, Dace bija vislielākais atbalsts IT jomā ikvienam skolotājam, viņa neskaitīja darba stundas, bet centās palīdzēt gan savas zināšanas nododot kolēģiem, gan rūpējoties par skolā esošajām digitālajām tehnoloģijām.

Dace ir cilvēks ar smalku jūtu pasauli, apveltīta ar apbrīnojamu pacietību un lielisku humora izjūtu. Viņai piemīt prasme runāt tā, lai citi klausītos, un klausīties sarunu biedrā ar patiesu ieinteresētību.

Dacīte – šajā mīļajā vārdā Daci uzrunā gandrīz ikviens kolēģis, jo atbalsts, sirdsgudrība, vēlme dalīties savā pieredzē un zināšanās ir tas, ko novērtē ikviens, kam kaut reizi dzīvē krustojies ceļš ar Daci.

Dace – sirdssilts cilvēks ar lielu mīlestību pret apkārtējo pasauli, kurā vieta ir gan nopietniem skolas vadības jautājumiem, gan vēstures izzināšanai, gan jaunu cilvēku un pasaules vietu iepazīšanai.

Foto: Smiltenes novada pašvaldība