Seminārs par videi draudzīgu uzņēmējdarbību

1

10.oktobrī Smiltenes vidusskolā viesojās un pieredzē par aprites ekonomiku un ilgtspējīgu biznesu ar vidusskolēniem dalījās vides pārvaldības inženiere, biedrības “Zero Waste Latvija” pārstāve Zane Kopštāle, Valmieras koprades darbnīcas “DARE” karjeras un izglītības projektu vadītāja Inna Purmale, kā arī komunikācijas vadītāja Dina Linda Mīlberga.
Inna Purmale un Dina Linda Mīlberga jauniešus iepazīstināja ar koprades darbnīcā “DARE” paveikto un piedāvājumiem uzņēmējdarbībā ieinteresētiem cilvēkiem.
Zane Kopštāle pastāstīja par biedrību “Zero Waste Latvija”, atkritumu mazināšanas iespējām, dažādiem inovatīviem produktiem, ekodizaina principiem un ražošanas procesa inovācijām.
Jaunieši uzzināja vairāk par iespējām iesaistīties projektā “Videi draudzīgs uzņēmējs”, kā arī semināra praktiskajā daļā izmēģināja savas spējas ilgtspējīgu ideju ģenerēšanā. Īpaši augstu tika novērtēti ekodizaina risinājumi, kas nodrošina produktam ilgtspēju.

Projekta īstenošanas periods – 01.03.2024. – 30.04.2025. Plānotās aktivitātes finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.
Teksts un foto: Baiba Vahere