Viktorīna 4. – 6. klasēm “Pārbaudi savu lasītprasmi! Starptautiskā muzeju diena”

4-6

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 4. – 6. klašu skolēnus piedalīties marta viktorīnā “Pārbaudi savu lasītprasmi!”. Šoreiz viktorīnas tēma ir “Starptautiskā muzeju diena”.
Pasaules muzeju kopiena kopš 1977. gada rīko Starptautisko muzeju dienu. Tās mērķis ir veicināt izpratni par muzeju kā nozīmīgu dažādu kultūru mijiedarbības, sapratnes, sadarbības un miera veicināšanas līdzekli. Starptautiskā muzeja diena ir lieliska iespēja pievērst uzmanību muzeju centieniem sekmēt sabiedrības intelektuālo, sociālo un garīgo izaugsmi.
Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)
Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 17. maijam! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balvu!
Tāpat 17. maijā tiks noskaidrots, kurš būs gada viktorīnas “Pārbaudi savu lasītprasmi” uzvarētājs.