10.klašu saliedēšanās pasākums

10_kla

28.-29.augustā noritēs Smiltenes vidusskolas 10.klašu skolēnu saliedēšanās pasākums, kura mērķis ir savstarpēja iepazīšanās, saliedēšanās, pozitīva mācību gada sākuma nodrošināšana, kā arī iepazīšanās ar skolas piedāvātajām iespējām vidusskolēniem ārpus obligātā mācību satura.
Dalībnieku ierašanās skolas ēkā Dakteru ielā 27 28.augustā plkst. 10.00. Līdzi jāņem guļammaiss, paklājiņš utt. nakšņošanai, ērts apģērbs dažāda tipa aktivitātēm (labvēlīgos laika apstākļos plānota vakara aktivitāšu daļa pie Tepera ezera). Par ierobežojumiem ēdienkartē lūgums ziņot savlaicīgi klases audzinātājai vai rakstot uz e-pastu [email protected]. Došanās mājup plānota 29.augustā ap plkst. 10.00.
Precīza pasākuma programma tiks publicēta skolas mājas lapā ne vēlāk kā 24.augustā